Araneti õhukvaliteedi mõõtja aitab hoida klassiruumis CO2 taseme kontrolli all

Koolid ja ülikoolid on soodsad kohad viiruste levikuks. See pole suur üllatus, kuna haridusasutustes on nii palju inimesi korraga suletud keskkonnas, kus on keeruline kõiki ohutusnõudeid täita. Teadlased on tuvastanud, et viirus levib aerosoolina, mis võib püsida kinnises ruumis väga pikalt. Parim viis selle vastu võitlemiseks on korraliku õhuvahetuse tagamine. Lisaks mõjub kehv õhukvaliteet laste enesetundele - lapsed muutuvad uimaseks ja õppimisvõime kannatab märkimisväärselt.

Kuidas saada teada, milline on õhukvaliteet parasjagu ruumis? 
Siinkohal tuleb appi Araneti õhukvaliteedi mõõtja, mis näitab nii CO2 kogust, õhutemperatuuri, õhuniiskust kui ka õhurõhku.

Aranet4 PRO sensorid + Aranet PRO andmekoguja on suurepärane lahendus õhukvaliteedi monitoorimiseks haridusasutustes.

Aranet lahendusega tuleb kaasa tasuta tarkvara, kus saab näha erinevaid raporteid, neid töödelda ning võimalus on võtta ka pilvelahendus, mille abil saab näha korraga mitme erineva lokatsiooni andmeid. 

Aranet4 PRO sensor
Sensor on juhtmevaba, toimib patarei toitel, kasutab akut säästvat e-tinti ning on lihtne kasutada. Ekraanil kuvab sensor nii CO2 kogust õhus, õhutemperatuuri kui ka õhuniiskust. Sensoril on kolm värviindikaatorit (roheline, kollane ja punane), mis teatud CO2 taseme saavutamisel muutuvad. Kui tase jõuab kriitilise piirini, siis annab sensor ka helisignaali indikeerimaks, et on aeg ruumi tuulutada.

Seadmega on võimalik soovi korral ühenduda ka läbi Bluetoothi, kus Aranet4 äpist saab seadet konfigureerida ning samuti ka näha kogutud andmete ajalugu koos graafikutega.

Andmeid edastab sensor kas 1,2,5 või 10 minutilise intervalliga. Aranet4 kasutab NDIR tehnoloogiat CO2 koguse mõõtmiseks, mis on üks kõige täpsemaid meetodeid.

Aranet PRO andmekoguja
Andmekoguja kogub korraga kuni 100-lt sensorilt infot ning edastab need üle võrgu tarkvarasse, kus saab monitoorida korraga mitut andurit. Tarkvaras leiab erinevaid raporteid, graafikuid ning alarme, mis aitavad paremini mõista tervikpilti hoone õhukvaliteedist. Tarkvara on võimalik integreerida olemasolevate süsteemidega nagu näiteks ventilatsioon.

Küsi rohkem infot ja pakkumist:

Martin Melnikov
Hansab AS automaatsete lahenduste müügijuht
martin.melnikov@hansab.ee
Telefon: +372 5373 2584

Tagasi