Vabad töökohad: Arveldusspetsialist

Hansab on juhtiv innovaatilisi ärilahendusi pakkuv ettevõte, mis tegutseb Eestis, Lätis, Leedus, Soomes ja Valgevenes. Ettevõtte peamised tegevussuunad on seotud kaubandus-, finants-, transpordi- ja riigisektoriga. Ettevõtte 2018. aasta kogukäive oli üle 27 miljoni euro ning grupis töötab rohkem kui 300 töötajat. 

Ootame oma meeskonda arveldusspetsialisti.

Arveldusspetsialist kuulub finantsosakonda ning on oluliseks ühendavaks lüliks müügi- ja finantsosakonna vahel. Sinu peamiseks tööks on pakkuda tuge alates müügitellimuste vormistamisest kuni arvete väljastamiseni. Sisestad müügi- ja ostuarveid, tegeled ostutellimuste, kauba- ja kliendikaartide halduse ja loomisega ning abistad müügi- ja finantsosakonda muudes jooksvates ülesannetes. 

Oled sobiv kandidaat, kui sa oled lõpetanud või õpid täna kutse-või kõrgkoolis raamatupidamise, ärikorralduse või muud sarnast eriala ning soovid oma teadmisi praktikas rakendada. Sa valdad inglise keelt, oled kiire õppija, oma tegemistes täpne ja kohusetundlik ning hea suhtleja ja meeskonnamängija. Kasuks tuleb varasem kogemus müügi, ostu või raamatupidamise assisteerimisel.

Omalt poolt pakume sulle tööks vajalikku väljaõpet, huvitavat erialast tööd tehnoloogiavaldkonnas, kaasaegset töökeskkonda ning sõbralikku ja toetavat kollektiivi. 

Küsimuste korral võta palun ühendust meie müügi- ja turundusdirektori Rainer Saaroniga.

Kandideerimiseks saada palun oma CV personalijuhile tiivi.maandi@hansab.ee hiljemalt 7. juuliks.

Lubatud faililaiendid: pdf doc docx. Maksimaalne failisuurus: 10 MB.
CAPTCHA
See küsimus on vajalik, et teaksime kas olete inimene või robot.