Bauhof võttis kasutusele VoCoVo kommunikatsioonilahenduse

Bauhof on ehituspoodide kett, mis inspireerib inimesi ulatusliku kaubavaliku ja uute idee-lahendustega ehitamisel ja aias, jagab rõõmuga uusi ideid ja annab praktilist nõu, sest kvaliteetne tulemus on esmatähtis.

Nii mitme osakonnaga kauplus, mis asub niivõrd suurel pinnal, esitab ka omajagu väljakutseid. Bauhofi kauplusi külastab iga päev arvestatav hulk kliente, kes vajavad kaupade valikul abi ja nõustamist.

Hansab paigaldas Bauhofi ehituspoodi VoCoVo kauplusesisese uuendusliku kommunikatsioonilahenduse, mis võimaldab pakkuda külastajatele paremat kliendikogemust. Kaupluse erinevates osakondades asuvad klienditeeninduse kutsunginupud, millega saab abi saamiseks klienditeenindaja kohale kutsuda. Töötajad kasutavad juhtmevabu peakomplekte, mis teeb klientidega suhtlemise lihtsaks. Kliendi jaoks on see kiire ja mugav lahendus, kuna ei pea töötajaid ise kauplusest otsima. 

Klientide kvaliteetseks teenindamiseks on tagatud ka kaupluse töötajate omavaheline kiire suhtlus. Kerge ja vastupidava peakomplekti abil saavad kaupluse töötajad omavahel suhelda ja infot vahetada ka siis, kui nad asuvad erinevates osakondades, laos või kontoriruumides.

Süsteem võimaldab saada statistikat lahenduse kasutamise kohta, näiteks kui kiirelt reageerivad töötajad klientide kutsetele ja kui palju kulub aega ühe kliendi nõustamisele. See võimaldavad võtta vastu kaalutletud juhtimisotsuseid klienditeenindusprotsesside efektiivistamiseks. 

VoCoVo lahendus koosneb mitmest moodulist, mis on omavahel juhtmevabalt ühendatud ning mille abil saab süsteemi üles ehitada vastavalt iga kaupluse suurusele ja vajadustele.

Vaata videot:

Rohkem infot:

Ott Viirmann
Hansab AS kaubanduslahenduste valdkonnajuht
ott.viirmann@hansab.ee
Telefon: +372 5667 8657

Tagasi