BioStar 2

Suprema BioStar 2 on uudne läbipääsusüsteemi ja tööajaarvestuse turvaplatvorm, mis võimaldab kasutada biomeetrilisi seadmeid süsteemi kasutajate tuvastuseks. BioStar2 on ülesehitatud veebipõhise liidesena – eesmärgiks lahenduse lihtsus, kasutusmugavus ja paindlikkus.

Süsteemi tarkvara BioStar2 annab hea ülevaate süsteemi lisatud kasutajatest, nende õigustest ning piirangutest. Võimalik on sättida kasutajagruppide, uste ja kellaaegade abil piirangud ning lisada eritingimusi. See annab hea ülevaate inimeste liikumisest seadme/ukse täpsusega. Biomeetrial põhinevad seadmed on nii kontrollerid kui ka lugejad, mis tähendab, et läbipääsuks pole tarvis lisanduvaid uksekontrollereid.

Tarkvara installeeritakse serverisse ning iga kohalikku võrku ühendatud arvutiga pääseb tarkvarale ligi vastavate paroolidega. Lisaks võimaldab süsteem pilve funktsiooni laiendatult nutitelefonis kasutamiseks. Play Store-st võimalik alla laadida tasuta BioStar 2 app. Pilve funktsioon tagab ka veebiliidesele ligipääsu igalt poolt. Tarkvara on eriliidestega ühildatav erinevate raamatupidamisprogrammidega sh Taavi palk/personal programmiga.

BioStar 2 platvormil on kõrgelt turvatud alade läbipääsuks olemas „dual authentication mode“, mis avab elektri luku kahe erineva kasutaja järjestikul registreerimisel. Uks ei avane enne kui kaks erinevat kasutajat on end registreerinud seadistatud aja jooksul. 

Tarkvara litsentsid
BioStar 2 tarkvaral on toimunud 2018 ja 2019 aasta jooksul paar olulist litsentsimuudatust. Varasemad BioStar 2 Access Control ja BioStar 2 Time & Attendance litsentsid on asendunud astmeliste litsentsidega, mis võimaldavad just õiget lahendust igale kliendile soodsama hinnaga. Access Control osa on litsentseeritud vastavalt kasutavatale uste arvule (mitte seadmete arvule) ning tööajaarvestuse moodul on litsentseeritud vastavalt töötajate arvule. Iga erinev litsentsitase pakub ka täiendavaid funktsionaalsusi. Loe lähemalt litsentsitabelist.  Uusim funktsionaalsus on aga külaliste registreerimise näol. 

Oluline märkus
* Kui on varasem BioStar 2 TA litsents olemas. Uuenduste käigus asendub litsents uue Time and Attendance „professional“ tasemega.
* Kui on varasem BioStar 2 AC (SE) litsents olemas. Uuenduse käigus asendub litsents uue „standard“ Access Control tasemega.
* Video Management litsents sisaldub al. uues AC advanced litsentsitasemest.
* API server ja Cloud funktsionaalsus sisaldub al. uues AC standard litsentsitasemest.
* BioStar 2 eelkäija BioStar 1 litsentsid pole enam saadaval

CAPTCHA
See küsimus on vajalik, et teaksime kas olete inimene või robot.