Bodet Kelio võimaldab veebipõhist tööajaarvestust ka kodukontoris

Kelio tööajaarvestuse platvorm pakub veebipõhist tööajaarvestuse lahendust, mille abil on võimalik saada ülevaade reaalsest tööajast vaatamata sellele, kas tööd tehakse objektil, kodus või mobiilselt. Lahenduse tarkvaraplatvorm Kelio on mõeldud tööaja registreerimiseks, töötajate ressursi planeerimiseks ning tulemuste ülevaateks.  

Kelio tarkvaraplatvormiga saab töötaja registreerida lisaks tööaja algusele ja lõpule ka pausid, lõunad, konkreetsed tööülesanded ning nendele kuluva aja. Tööaega on võimalik registreerida ka erinevatele projektidele, objektidele ning töödele. Töötaja jaoks on protsess tehtud lihtsaks: tuleb logida veebis oma kasutajanime ja salasõnaga tarkvara vaatesse, kus kõigest paari sekundiga on tööaja registreerimine võimalik.  

Kelioga saab tööandja ülevaate kohalolekust ning reaalselt tööle kulunud ajast, mis võimaldab analüüsida projektide ajakulu, planeerida täpsemaid ja efektiivsemaid projekte edaspidiseks ning aitab hoida kulud kontrolli all

Kelio tarkvara põhirakendus on hõlpsasti laiendatav erinevate moodulitega, mis teevad tarkvara platvormist integreeritud läbipääsu ja tööajaarvestuse süsteemi. Moodulid teevad igapäevatöö mugavamaks, võimaldades automatiseerida koosolekuruumide broneerimist ning külaliste registreerimist. 

Tööobjektidel on võimalik kasutada tarkvaraga lisaks tööajaarvestuse terminale, mis töötavad nii RFID kaardi, sõrmejälje kui ka näotuvastusega. Terminalid on kasutajasõbraliku ja mugava liidesega, mis võimaldavad täpsemat tööaja registreerimist, täpseid juhiseid ekraanil ning tagasisideküsitlusi töötajatelt. 

Kelio lahendus on hõlpsasti liidestatav erinevate majandustarkvaradega automaatseks kehtivate töötundide saatmiseks palgaarvestusse.

Tagasi