Bodet tarkvara

Kelio One / Pro on põhjalikuim Bodet Software lahendus, mis pakub kõrgemat kvaliteeti TAA registreerimise võimaluste ja funktsionaalsuse osas. Tarkvara koosneb põhi rakendusest ning lisanduvatest moodulitest.  Kelio One / Pro on serveri tüüpi tarkvara, millele saab ligi võrku ühendatud arvuti browserist.

Tarkvara võimaldab konfigureerida ja hallata kõiki töötajaid; nende personaalset ja tööalast informatsiooni, lepinguid koos vastava infoga tööaja ja vahetuste kohta. Lisaks üldisele infole on võimalik koostada graafikuid, mida saab igale töötajale või grupile määrata ning jooksvalt jälgida. Tööaja registreerimisel on võimalik sättida reegleid; ületunnid, hilinemised, lõunad jms, mis annavad visuaalselt või ka e-mailiga märku, kui midagi on valesti nende (mitte)täitumisel.

Näiteks kui on lubatud hilinemine 10 minutit aga töötaja jääb nt 27 minutit hiljaks siis vastavast juhtumist on märge „late arrival“ ning Sinul ka vastav info reaalajas. Suurema hilinemise puhul aga „serious late arrival“. Tööaja infot saab vaadata ühe või mitme töötaja lõikes ning seda konkreetsel perioodil. Võimaldab antud infot korrigeerida ning ületunde kinnitada ja lisada ka tehtud muutuse kohta kommentaar.  

Oluline on kätte saada info töötajate hetkeseisust: kes graafiku alusel peavad tööl olema, kes on puhkusel ja kes pole mingil põhjusel tööle jõudnud. Selline info on ka abiks tulekahju korral; saab võtta välja nimekirja inimestest, kes on end tööle registreerinud. Hea ülevaade päästeametile ning tööandjale!

Korralikult koostatud graafik annab hea ülevaate tööjõu jaotusest; lisaks tavalisele graafikule on võimalik jagada töö ka tegevusteks (paigaldus, tootmine liinil 1, 5 jne..) Tarkvara analüütika mooduliga saab jälgida erinevate tegevuste / tööde inimressursi kasutust ja annab võimaluse planeerida töötajate jaotust mitmes eri tootmises efektiivsemalt. Vastav moodul tuleb kasuks kui tekib olukord, kus vaja kindlasse tootmisesse rohkem inimesi kui graafik ette näeb. Võimalik on lihtsalt jälgida, kus parasjagu töötajad on määratud ning keda saaks ajutiselt ümber liigutada olulisemasse tootmisesse.

Võimalikud moodulid ja tarkvara:

 • Kelio One või Kelio Pro Time management system – Tööajaarvestuse põhitarkvara
 • Kelio Security – läbipääsu jälgimine, õiguste määramine, anti pass-back
 • Kelio NetWork – samaaegsete süsteemi (tarkvarale) ligipääsetavate töötajate arv. (1; 2; 5…)
 • Kelio Custom interface – ettevõte logo, värvilahendus jne. (moodul on tasuta kui soetada kelio one/pro ja kelio security samaaegselt)
 • Kelio Self-Service – puhkuste taotlemine, personaalse info vaatamine, e-maili teated juhile ja töötajetele
 • Kelio HR Assistant – Töötaja info: personaalne, tööalane, koolitused, identifitseerimise info, meditsiini jms
 • Kelio Planning – vahetuste ja graafikute tööriist
 • Kelio Visitor – külaliste moodul, liidestus printerile printimaks külalise ID badge
 • Kelio Mobile – nutitelefoniga tööaja registreerimine, geolokaliseerimine
 • Kelio Paylink – palgaarvestuse tarkvara jaoks lisamoodul, et eksportida andmed palgaarvestuse tarkvarasse
 • Kelio Data – rapordid, töö tulemuse prognoosid, automaatsed tulemuse tabelid kindla aja tagant.

NB! Kelio moodulid on hinnastatud töötajate arvu järgi, kes reaalselt hakkavad süsteemi kasutama!

Kelio areneb Sinu vajaduste järgi ja pakub Sinule rohkem võimalusi. Küsi lähemalt infot müügijuhilt.

Bodet Software lahendus kasutab võimsaid Tööajaarvestuse terminale: http://www.hansab.ee/et/tooaja-registreerimise-susteem-kelio-visio-x7

CAPTCHA
See küsimus on vajalik, et teaksime kas olete inimene või robot.