Eemaldatav turvapollar ATG SP1000

ATG Access SP1000 eemaldatava pollari saab paigaldada vaid 400 mm sügavusele vundamendis. See võimaldab paigaldada tõhusa perimeetrikaitse linnakeskkonda, kus tavaliselt on tihe maa-aluste teenuste võrk, mille ümbersuunamine on kallis. 
Tõstmise funktsioon pakub klientidele võimaluse paigaldatud toode eemaldada, et vajadusel aeg-ajalt tagada läbipääs. Selle toote saab vajadusel eemaldada tõsteseadmete abil.

ATG Access SP1000 seeria pollarid on kõrge turvalisusega ning sobivad kasutamiseks suure turvalisuse riskiga territooriumite kaitsmiseks. Sobib ideaalselt kohtadele, kus on oht suurtel kiirustel rünnakutele. 

Seeria vastab BSI PAS68 turvalisuse klassile ning pidas testimise käigus edukalt kinni 7500 kg sõiduki, mis sõitis kiirusega 80 km/h.

Turvapollar on standardvarustuses kuumtsingitud. Võib olla pulbervärvitud kindla RAL-värviga või varustatud dekoratiivse ümbrisega, millel võib vajadusel olla helkurribad.

Valikus on 112 mm ja 150 mm vundamendi sügavusega variatsioonid.  

Sobivad kasutuskohad: valitsusasutused, lennujaamad, raudteejaamad, staadionid, saatkonnad jm

Pollari diameeter: 300 mm; 350 mm ümbrisega
Kõrgus maapinnast: 998 mm
Vundamendi sügavus: 400 mm
Viimistlused: turvapollar on standardvarustuses kuumtsingitud. Võib olla pulbervärvitud kindla RAL-värviga või varustatud dekoratiivse ümbrisega, millel võib vajadusel olla helkurribad.
Turvaklass: insenertehniline lahendus, projekteeritud PAS 68 vastavaks: 7500 kg kiirusel 80 km / h (50 mph)

sp1000_removable_bollard.pdf

CAPTCHA
See küsimus on vajalik, et teaksime kas olete inimene või robot.