Eemaldatav turvapollar ATG SP400

ATG Access SP400 eemaldatava pollari saab paigaldada vaid 523 mm sügavusele vundamendis. See võimaldab paigaldada tõhusa perimeetrikaitse linnakeskkonda, kus tavaliselt on tihe maa-aluste teenuste võrk, mille ümbersuunamine on kallis. 
Tõstmise funktsioon pakub klientidele võimaluse paigaldatud toode eemaldada, et vajadusel aeg-ajalt tagada läbipääs. Selle toote saab vajadusel eemaldada tõsteseadmete abil.

ATG Access SP400 seeria pollarid on kõrge turvalisusega ning sobivad kasutamiseks suure turvalisuse riskiga territooriumite kaitsmiseks. 

Seeria vastab BSI PAS 68:2010 turvalisuse klassile ning pidas testimise käigus edukalt kinni 7500 kg sõiduki, mis sõitis kiirusega 48 km/h. 

Turvapollar on standardvarustuses kuumtsingitud viimistlusega koos helkurribaga. Turvapollar võib olla ka mis tahes määratud RAL värviga või dekoratiivse ümbrisega.

See toode pakub kulutõhusat lahendust perimeetri turvanõuete täitmiseks ja vastab enamiku perimeetri turvaprojektide turvanõuetele. 

Sobivad kasutuskohad: valitsusasutused, lennujaamad, raudteejaamad, staadionid, saatkonnad jm
Pollari diameeter: 209 mm / 240 mm ülemise kaanega
Kõrgus maapinnast: 995 mm
Vundamendi sügavus: 523 mm 
Viimistlused: turvapollar on standardvarustuses kuumtsingitud viimistlusega koos valikulise helkurribaga. Turvapollar võib olla ka mis tahes määratud RAL värviga või dekoratiivse ümbrisega.
Turvaklass: insenertehniline lahendus; 7500 kg 48 km/h.

sp400_removable_bollard.pdf

CAPTCHA
See küsimus on vajalik, et teaksime kas olete inimene või robot.