Elektroonilised hinnasildid

Elektroonilised hinnasildid on kasulikud nii klientidele kui kauplustele, tagades samad hinnad nii hinnasildil kui kassas. Hindade käsitsi muutmine on aeganõudev ning kulukas, elektrooniliste hinnasiltide puhul toimub hindade muutmine hetkega, võimaldades kaupluse personalil keskenduda suurema lisandväärtusega ülesannetele.

Võta meiega ühendust
 • ESL
  Paberist hinnasiltidega majandamine on ebaefektiivne
  ESL
  Paberist hinnasiltidega majandamine on ebaefektiivne

  Paberhinnasiltide kasutamise korral on reeglina hinnamuutuste korral kaupluse töötajate ülesandeks pandud hinnasiltide kujundamine, trükkimine, lõikamine, paigaldamine jne. Võib ette kujutada kui tööjõumahukas on selline protsess kui ettevõttel on mitmeid kaupluseid ja tuhandeid tooteid ühes kaupluses ning kui keeruline on tagada, et hinnamuutuse korral jõuaksid uued hinnasildid kiiresti toote juurde. Elektrooniliste hinnasiltide süsteemi korral jõuab info hinnasildile hinnamuutuse korral hetkedega ning on välistatud olukord, kus kassasse jõudes selgub, et hind kassas ja hinnasildil on erinev. Elektrooniliste hinnasiltide kasutuselevõtt on efektiivne ning tagab kuluefektiivsuse.

 • Palju enamat kui lihtsalt hinnasilt
  Palju enamat kui lihtsalt hinnasilt

  Elektrooniline hinnasilt on palju enamat, kui lihtsalt vahend hinna või allahindluse kuvamiseks. Süsteem on vahend omnichannel strateegia edukaks elluviimiseks ning kaupluse tööprotsesside efektiivistamiseks. Elektroonilised hinnasildid võimaldavad kuvada infot erinevatest andmebaasidest nagu laohaldustarkvara, kassatarkvara või isegi sotsiaalmeediakanalid. Ettevõtte töötajate vaatest on võimalik elektrooniliste hinnasiltide abil parendada kaubapaigutus, komplekteerimis- ja inventeerimisprotsesse ning vähendada olukordi, kus kaup on riiulitelt otsa saanud. Kliendile suunatult saab elektroonilisi hinnasilte kasutada kaupade kiiremaks leidmiseks, eripakkumistest teavitamiseks, tootearvustuste kuvamiseks jne.

 • Elektrooniliste hinnasiltide kasutegurid:
  Elektrooniliste hinnasiltide kasutegurid:

  ▶ Hinna- ja tooteinfo muutmine hetkedega
  ▶ Dünaamilise hinnastuse võimaldamine
  ▶ Täpne ja tsentraalne ülevaade kaupluses toimuvast
  ▶ Kokkuhoid tööjõukuludelt
  ▶ Võimalus efektiivistada kaupluse tööprotsesse
  Võimalus kasutada hinnasilte turunduskanalina​​​​​​​
  Kliendi ostukogemuse parendamine​​​​​​​
  Kliendi- ja töötajate rahulolu parendamine

 • FULL HD
  LCD hinnasildid
  FULL HD
  LCD hinnasildid

  Atraktiivnetraktiivse turunduskanal, mis lisab hinnasildile multimeediaekraani võimalused. Erk pilt haarab rohkem inimeste tähelepanu ning sõnum jõuab kiiremini külastajateni. Lahendus võimaldab muuta oma tavapärase hinnasildi digitaalse turunduse tööriistaks, mis köidab klientide tähelepanu täpselt seal, kus ostuotsused tehakse. LCD hinnasildid on saadaval erinevates suurustes ja formaatides ning osad neist võimaldavad kasutada ka videoformaati.

Vaata meie referentse

Evolis Edikio plastikust hinnasildid Kalamajaka müügilettides

Kalamajakas on kalasõpradele hästi tuntud koht, kust saab osta värsket kala, mereande, mitmesuguseid kuum- ja külmsuitsu tooteid ning

Vaata lähemalt
Elektroonilised hinnasildid Esvika kauplustes

Esvika Elekter AS on alates 1993. aastast tegutsev juhtiv elektrimaterjalide müügiga tegelev ettevõte, pakkudes klientidele suurimat valikut elektritarbeid Eestis. 

Vaata lähemalt
Elektroonilised hinnasildid – pilootprojekt Peetri Selveris

Hansabi pikaajaline klient Selver jõudis 2016.a alguses oma innovaatiliste lahenduste arendamistega selleni, et soovis testida elektroonilisi hinnasilte.

Vaata lähemalt
Interaktiivsed tootesildid Stockmanni kaubamajas

Tallinnas asuva Stockmanni kaubamaja toiduosakond võttis esimesena Eestis kasutusele uuendusliku tehnoloogiaga Vivid Tech interaktiivsed tootesildid.

Vaata lähemalt

Võta meiega ühendust

CAPTCHA
See küsimus on vajalik, et teaksime kas olete inimene või robot.