Elektroonilised võtmekapid

Võtmekapp pakub elektroonilist võtme tuvastamise, võtmejuhtimise ja järelvalve kontrolli iga võtme üle. Võtmekapis on kas võtmepesad või laekad või kombinatsioon mõlemast. Kappi ja vastavaid võtmepesasid saab avada ainult volitatud õigustega kasutaja, kellel on ligipääs ainult temale määratud võtmetele.

Võta meiega ühendust
 • Täielik kontroll võtmete üle
  Täielik kontroll võtmete üle

  Elektrooniline võtmekapp sobib firmadele, kus on palju uksi ja võtmeid. Tihti juhtub nii, et võtmed kaovad, kuna paljud töötajad kasutavad neid. Tekivad küsimused, kes võttis võtme viimasena, kuhu pani jne.

  Elektroonilisi võtmekappe saab osta meie e-poest 

 • Võtmekapp on laiendatav
  Võtmekapp on laiendatav

  Lahendus on paindlik ja hõlpsasti laiendatav paarist võtmest kuni tuhande võtmeni ühes süsteemis. Vajaduste kasvades saab lisada kas soovitud arv võtmepesasid ja laekaid või koguni lisakappe. Kapid võivad ühes süsteemis paikneda erinevatel objektidel. Võtmekapi sisu on võimalik erinevalt komplekteerida, ühes kapis võib olla samaaegselt lukustatavad võtmepesad ning erineva suurusega laekad.

 • Integreeri võtmekapp teiste turvasüsteemidega
  Integreeri võtmekapp teiste turvasüsteemidega

  Võtmekapi administreerimiseks saab kasutada ettenähtud haldustarkvara, milles on kõik liigutused logitud ja salvestatud. Kappi saab ühendada välise valvesüsteemiga ja sõrmejälje- ning kaardilugejaga.

 • Alkolukuga võtmekapp
  Alkolukuga võtmekapp

  Alkolukk mõõdab väljahingatava õhu alkoholisisaldust ning kui seade tuvastab alkoholi tarvitamise, ei ava võtmekapp ust ning sõidukijuht ei saa võtmeid kätte. Süsteem kontrollib väljahingatava õhu alkoholisisaldust nii võtme väljastamisel kui ka tagastamisel. See annab kindluse, et kogu tööpäeva jooksul ei tarvita juhid alkoholi.

Võta meiega ühendust

CAPTCHA
See küsimus on vajalik, et teaksime kas olete inimene või robot.