Esitlustehnika ja konverentside lahendused

Iga aastaga teeb üha rohkem inimesi kaugtööd. Edukat äri ei kujuta enam ette välispartneriteta. Inimesed ja ettevõtted peavad olema pidevalt ühenduses, et töötada kiiremini ja teha otsuseid reaalajas. Selliste väljakutsete lahendamiseks saame pakkuda professionaalseid koosolekuruumide lahendusi – audio/video konverentsisüsteeme, ruumi broneerimise ekraane, interaktiivseid tahvleid, projektoreid ja teisi lahendusi, et teie koosolekud ja konverentskõned oleksid võimalikult tõhusad ja kaasavad.

Võta meiega ühendust
 • Ekraanid
  Ekraanid

  Professionaalsed LCD ekraanid pakuvad töökindlat lahendust, milles on ühendatud uusim tehnoloogia ja funktsionaalsus. Ekraanide esmaklassiline pildikvaliteet, kõrge kontrastisuhe ning suurepärane heledus loovad elavaid ja hästi nähtavaid kujutisi, tagades sõnumile väärilise tähelepanu. Erinevalt tavalistest televiisoriekraanidest on pilt nähtav ka ereda valguse korral ning matt pind ei peegelda. Suurema ruumi jaoks saab ekraane omavahel ühendada ning koostada nendest videosein. Spetsiaalsed videoseina ekraanid on ülikitsa raamiga tagades peaaegu nähtamatute üleminekutega vaatamiselamuse.

 • Projektorid
  Projektorid

  Pakume töökindlaid videoprojektoreid kasutamiseks äri- ja haridusasutustes ning avalikus ruumis. Tootevalikus on statsionaarsed-, kaasaskantavad-, installatsiooni-, 3D- ja kodukinoprojektorid. Lähtudes kliendi kasutusvajadusest aitame leida sobiva projektori Sony, Panasonic, Optoma või Epson tootevaliku seast.

 • Interaktiivsed tahvlid
  Interaktiivsed tahvlid

  Puutetundlik interaktiivne tahvel on mugav töövahend nii koosolekutel, koolitustel kui esitlustel. Interaktiivset tahvlit saab kasutada sarnaselt nagu tavalist valget tahvlit (nö whiteboard), aga lisaks märkmete tegemisele saab märkmeid kiiresti salvestada ning otse ka e-mailiga saata. Tahvlile saab kirjutada spetsiaalse pliiatsiga ning tahvlile saavad märkmeid teha samal ajal mitu inimest korraga. Interaktiivsel tahvlil saab avada ka pilte ja muid faile arvutist, mälupulgalt või telefonist. Lisaks saab telefoni ekraani nö peegeldada tahvlile, ehk kõik mis on telefonis näha, on näha ka tahvlil. Kui tahvlil avada näiteks pilt, siis saab sellele juurde märkmeid teha ning koheselt ka salvestada.

 • Apear koosolekuruumide broneerimise lahendus
  Apear koosolekuruumide broneerimise lahendus

  Apear võimaldab broneerida koosolekuruume läbi meilisüsteemi (Exchange, Google G Suite) või otse koosolekuruumide kõrval olevatelt puuteekraanidelt. Iga koosolekuruumi kõrvale paigaldatakse väike puuteekraan, millelt on näha, kes on ruumi broneerinud ja mis koosolek toimub. Ekraanilt saab soovi korral ka koosolekut muuta või tühistada.

 • Külaliste registreerimise lahendus
  Külaliste registreerimise lahendus

  Külaliste registreerimise lahenduse eesmärk on pakkuda sõbralikku ja turvalist iseteeninduslikku külaliste vastuvõttu ning kontaktini jõudmist. Külastaja teostab registreeringu puutekraaniga kioskist, misjärel prindib kiosk kleebise ning külalise kutsujale saadetakse automaatselt teavitus külalise saabumise kohta. Tehnika on võimalik integreerida mööblisse, mis sobib kontori ülejäänud interjööriga.

Vaata meie referentse

Ekraanide lahendus Eleringi uues büroo- ja juhtimiskeskuse hoones

Elering on sõltumatu ja iseseisev elektri ja gaasi süsteemihaldur, mille peamiseks ülesandeks on tagada Eesti tarbijatele kvaliteetne energiavarustus. Elering loodi 27.

Vaata lähemalt
Ekraanide lahendus SEB Innovatsioonikeskuses

2017. aasta kevadel avas SEB oma peamajas Tornimäel innovatsioonikeskuse. Innovatsioonikeskuses on suur amfiteatri stiilis seminarisaal ning mitu erineva suurusega seminari- ja nõupidamisruumi. Keskus mahutab kuni 200 inimest ning korraldab ka avatud seminare ja töötubasid.

Vaata lähemalt
Ruumide broneerimise lahendus Telias

Telia uude, vastavatud peakontorisse Mustamäe tee 3 töötas Hansab välja innovaatilise ruumihaldussüsteemi.

Vaata lähemalt
Multimeedialahendus Tartu Ülikooli loodusmuuseumis

2016. a jaanuaris avati uuenenud Tartu Ülikooli loodusmuuseum püsinäitusega „Maa. Elu. Lugu“.

Vaata lähemalt

Võta meiega ühendust

CAPTCHA
See küsimus on vajalik, et teaksime kas olete inimene või robot.