Euronicsi Läti kauplus võttis kasutusele elektroonilised hinnasildid

2022. aasta lõpus varustas Hansab Lätis Spice Home kaubanduskeskuses asuva Euronicsi uue kontseptsiooniga kaupluse elektrooniliste hinnasiltide ja turvalahendustega. Käesoleva aasta mais laiendatakse sama kontseptsiooni Viru Keskuse renoveeritud kauplusesse. 

Parem kliendikogemus
Euronicsi uue kontseptsiooniga kaupluses on olulisel kohal kliendikogemuse parandamine. Et aga mõlemad osapooled – nii ettevõte kui ka külastajad – saaksid maksimaalset kasu, on oluline roll ka tehnoloogial.

Kõrge efektiivsus
Elektroonilised hinnasildid lihtsustavad ja automatiseerivad olulisi äriprotsesse nagu laoseisu haldus, riiulite kaubaga täiendamine ja tsentraalselt teostatavad hinnamuutused, tehes igapäevased protsessid kiiremaks ja täpsemaks.
SIA Euronics Latvia juht Dmitrijs Dzenis kommenteerib: "Tänapäeval on elektrooniliste riiulisiltide kasutuselevõtt muutumas hädavajalikuks. Toote hind edastatakse klientidele täpselt, kiiresti, selgelt ning kõik muudatused on võimalik teha kaugjuhtimisega."

Turvaline toodete esitlus
"Paljud kliendid soovivad enne ostmist toodet lähemalt vaadata. Sageli pole oluline mitte ainult toote tehnilised näitajad ja parameetrid, vaid ka tunne – kas kaup on ostjale sobiv," räägib Dmitrijs Dzenis. Paigaldatud turvasüsteemid annavad võimaluse eksponeerida kaupu klientidele senisest avatumalt ja kättesaadavamalt.

Dmitrijs Dzenis jätkab: "Turvalahenduste valikul on meie jaoks olulised koostööpartnerite kogemused ja teadmised. Hea meelega valime ettevõtte, kellega on juba varasemalt olnud edukas koostöö. Hansab on üks jaekaubanduse IT-lahenduste sektori turuliidreid ja mõistab meie vajadusi. 

Vaata videot:

Embedded thumbnail for Euronicsi Läti kauplus võttis kasutusele elektroonilised hinnasildid
Tagasi