Glory CASHINFINITY CI-5

Glory CI-5 on sularaha käitlemise lahendus jaekaubanduse ettevõtetele, mis minimaliseerib sularaha käsitsi käitlemist kassades. CI-5 on CASHINFINITY tootesarja kõige väiksem süsteem, mis sobib kasutamiseks näiteks butiikides, apteekides, pagariärides, jäätiselettides, kingapoodides.

Tegu on otsast lõpuni suletud lahendusega, mis kindlustab turvalise ja kiire sularaha ringluse alates kassadest kuni sularahakeskuseni. Klient sisestab sedelid paberraha vastuvõtjasse ning mündid müntide vastuvõtjasse. Seade loeb ja kontrollib raha, arvestab tagastatava summa ning klient võtab selle ise spetsiaalsest avast. Vajadusel saab CI-5 süsteemi paigaldada ka teistpidi, ehk klient annab sularaha teenindaja kätte ning teenindaja sisestab raha süsteemi.

Sellise suletud süsteemi eeliseks on eelkõige see, et väheneb teenindajate eksimustest tulenevad puudujäägid ja ülejäägid kassas ning varguste oht. Lisaks saab teenindaja kogu tähelepanu suunata kliendi teenindamisele, mitte sularaha lugemisele, kontrollimisele ning kassasahtlisse paigutamisele.

CI-5 tehnilised omadused:

  • Seadet saab ühendada kassasüsteemiga
  • Seade tuvastab valeraha
  • Valuutad: EUR
  • Seadme mõõtmed: 520 x 590 x 300mm (L x S x K)
  • Seadme kaal: 65 kg
glory-ci-5.pdf

CAPTCHA
See küsimus on vajalik, et teaksime kas olete inimene või robot.