Hansab paigaldas Entringo makseautomaadid Tartu Ülikooli Kliinikumi parklatesse

Haigla külastamise korral on parkimine inimeste jaoks viimane asi, mille pärast muretseda. Tartu Ülikooli Kliinikumi parklates on nüüd Entringo makseautomaadid, mis tagavad mugava parkimise eest tasumise. 

Tartu Ülikooli Kliinikum on teenuste mahult suurim raviasutus Eestis, mille Maarjamõisa meditsiinilinnaku erinevates parklates on kokku üle 1000 parkimiskoha. Ühisteenuste poolt opereeritavatesse parklatesse paigaldas Hansab kokku 7 Entringo makseautomaati.

Entringo makseautomaatides on parkimise eest tasumine lihtne ning probleemivaba: klient valib makseautomaadi ekraanilt perioodi, kui kaua ta soovib parkida (kas 1, 2, 3, 4 tundi või terve päev), sisestab oma auto registrinumbri ning tasub parkimise eest kaardiga või sularahas.

Kuna Entringo lahendus on piletivaba, jäävad ära ka kaotatud või kahjustatud piletitega seonduvad probleemid.

AS Ühisteenused regioonijuhi Erko Poska sõnul oli parkimissüsteemi valikul oluliseks kriteeriumiks selle lihtne kasutatavus, kuna haiglaid külastavad palju vanemaealiseid inimesi. "Entringo maksejaamadel on suur displei ja loogiline menüü. Maksejaam on hea disainiga ja kergelt leitav ka pimedal ajal, kuna on valgustatud," lisab ta. Et maksejaama oleks veel lihtsam kasutada, siis lisati sellele mõned kleebised, mis juhendavad, milline ava mille jaoks on.

Entringo parkimissüsteemide kohta saab lähemalt vaadata siit: Piletivaba parkimissüsteem Entringo Parking

Rohkem infot:

Kristo Kaljuvee
Hansab AS automaatsete lahenduste valdkonnajuht
kristo.kaljuvee@hansab.ee
Telefon: +372 5918 9198

Tagasi