Hansabi pöördumine klientide ja koostööpartnerite poole

2020 märksõnadeks on kujunenud adapteerumine, kohanemine, uued olud, uus normaalsus ja kõigele sellele lisaks distants, kontaktivabadus, kollane stsenaarium, punane stsenaarium, teine laine, kolmas laine jne jne jne ... 

Kui enne käesoleva aasta algussündmusi spekuleeriti uue võimaliku majandusmulli lõhkemise teemadel, siis keegi ei osanud näha eesseisvaid sündmusi, mis kogu maailmamajandust sellises mahus mõjutab. Muutus ootamatult palju ning seda ootamatutes sektorites. Võime samuti kindlad olla, et eesolev sügis ja talv toob meile veelgi muutusi. Ennustamine oleks siinkohal kindlapeale tänamatu tegevus. 

Tavapäraselt oleme iga-aastaselt korraldanud mitmeid kliendiüritusi, kus me teid oma päevakajaliste teemadega kursis hoiame. Sel aastal pole õnnestunud neid läbi viia ega paista selleks võimalust ka aasta lõpus, seega otsustasime oma viimase aja tegevusi kajastada teile läbi käesoleva pöördumise. 

Hansab on strateegiliselt hoidnud oma tegevusala hajutatuna erinevate valdkondade vahel. Ajalooliselt on need olnud finants- ja makselahendused, turva- ja kaubanduslahendused ning automaatsed süsteemid, mis viimastel aastatel on võtnud suuremat haaret transpordisektorisse pakutavate innovaatiliste tehnoloogiliste lahenduste arvelt. 

2018 aasta lõpus lisandus meie põhitegevusalade hulka isikutunnistuste ja dokumentide tootmise- ning personaliseerimise teenus. Tänaseks on Hansabi poolt personaliseeritud uus ja värviline ID-kaart juba pea poolte Eesti kodanike taskus.

Aasta hiljem alustasime sularahaveo- ja töötlemisteenuse pakkumisega, mis on tänaseks saavutanud juba märkimisväärse mastaabi meie teenuste hulgas. Teenus on kuust-kuusse väga aktiivselt kasvanud, liitunud on suur hulk erinevaid ettevõtteid ja plaanid edasiarenemiseks on meil väga ambitsioonikad.

Paralleelselt oleme turule tulnud meie enda loodud toodetega, milleks on Entringo parkimis- ja Apear ruumide broneerimise lahendus. Nende kaubamärkide all olevaid tooteid arendame jõudsalt edasi, lisame täiendavat funktsionaalsust ja kohandame teie soovidega.

Nimetatud tegevusaladega on üha jõudsamalt kaasas hakanud käima erinev tarkvaraarenduse vajadus, milleks oleme loonud majasisese võimekuse ja Hansab Gruppi kuulub ka ainult sellele fokuseeritud ettevõte. Kõik meie lahendused on ajas muutunud targemaks, riistvara vajab juurde üha nutikamaid tarkvaralahendusi ning see kõik on muutuvas maailmas meie tegevuse loomulik areng. 

Paindlikkus ja uuendusmeelsus on olnud alati ühed märksõnadest, mille järgi edasi liigume. Just need samad märksõnad tagavad meile ka sujuvama kohanemise muutuvates oludes. Paljud meie lahendustest toetasid juba varem igapäevaste teenuste kättesaamist olukorras, mida nüüd uueks normaalsuseks nimetatakse. Viimase kuue kuu jooksul oleme pööranud neile varasemast enam tähelepanu ning jaganud läbi uudiskirjade ka jooksvalt infot teie kõigiga. Tehnoloogia saab üha olulisema tähenduse meie ümber, kui oskame seda nutikalt ära kasutada, tõsta protsesside efektiivsust, vähendades vahetut ja ebavajalikku lähikontakti ning tagamaks turvalise keskkonna, seda kaubanduspindadel, ametiasutustes, kontorites, ehitusobjektidel, koolides ja mujal.

Meie teenindusmeeskond järgib hoolega kõikvõimalikke Terviseameti soovitusi igapäevaste kohustuste täitmise juures ning jälgime igapäevaselt, et meie pakutavate teenuste kvaliteet mitte mingil juhul ei oleks mõjutatud. Tänaseks saame uhkusega väita, et selle keerulise poole aasta jooksul ei ole me kvaliteedis järeleandmisi teinud. See omakorda annab meile kogemuse, mida tulevikuteenuste kvaliteedi tagamiseks oskuslikult ära kasutada.

Soovime teile kinnitada, et kindla partnerina toetame teid vajaliku tehnoloogia või teenusega, mis aitavad kaasa turvalisele keskkonna loomisele ning efektiivsele tegutsemisele. Julgustame teid pöörduma meie poole ka esmapilgul hulluna tunduvate ideedega, jõudmaks koos aruteluni, mis võib viia järjekordse innovaatilise lahenduse loomiseni. Meie abivalmis meeskond mõtleb alati kaasa väljakutsuvate ülesannete lahendamisel ning loomulikult on abiks ka igapäevaste rutiinsemate tegevuste juures. Tehnoloogiavaldkonnas näeme piiramatuid võimalusi, milledest mõnede kasutus on täna ehk väärimatult madal. Muudame seda!

Meie missioon on aidata muuta teie elu lihtsamaks ja turvalisemaks.

Rainer Saaron
Hansab AS müügi- ja turundusdirektor
rainer.saaron@hansab.ee
Telefon: +372 605 9816

Tagasi