Vabad töökohad: IT-praktikant

Otsime oma paigalduse ja hoolduse meeskonda IT-PRAKTIKANTE

Sinu igapäevane töö on olla abiks meie IT-spetsialistidele erinevates tööülesannetes. IT-praktikandina oled sõltuvalt meeskonnast abiks erinevate seadmete nagu nt multimeedia, videovalve-, läbipääsu- ja järjekorrasüsteemide ettevalmistamisel ja seadistamisel, intsidentide kaughalduses ning muudes jõukohastes jooksvates IT-alastes tegevustes.

Meie praktikavõimalus sobib Sulle, kui õpid kutse- või kõrgkoolis IT või telekommunikatsiooniga seotud erialal ning soovid oma teadmisi praktikas rakendada. Oled täpne ja kohusetundlik. Sul on hea eesti keele ja inglise keele oskus.

Pakume Sulle võimalust proovida erialast tööd tehnoloogiavaldkonnas ning võimalust teostada samaaegselt koolipraktikat. Meie poolt on tööks vajalik väljaõpe, kaasaegne töökeskkond ning sõbralik ja asjalik kollektiiv. 

Praktika on täisajaga või osalise koormusega. Praktika pikkus sõltub Sinu praktikavajadusest, kuid eelistatavalt võiks see olla alates 3 kuud. Sobivuse korral on võimalik pikaajaline tööalane koostöö. Praktikatasu on 540 eurot (brutos) kuus.

Töökoht asub Tallinnas, Ülemiste linnakus ning ootame Sind liituma esimesel võimalusel.

Lisainfo www.hansab.ee ja personalijuht Tiivi Maandi tel 53310775.

Kandideerimiseks saada palun oma CV aadressile cv@hansab.ee märksõnaga „IT-praktikant“ või vajuta "Kandideeri siin" nuppu.

Tööaeg:
Osaline- või täistööaeg
Töö asukoht:
Tallinn, Eesti
Kontakt:
Tiivi Maandi

Lubatud faililaiendid: pdf doc docx. Maksimaalne failisuurus: 10 MB.
CAPTCHA
See küsimus on vajalik, et teaksime kas olete inimene või robot.