Vabad töökohad: IT projektijuht-analüütik

Hansab IT Solutions on keskendunud lahendustele, kus tarkvaral ja seadmetel on ühtviisi oluline roll. Meie lahendused hõlmavad äriprotsesside analüüsi, süsteemide ja rakenduste integratsioone, täiesti uute kliendilahenduste loomist ja olemasolevate parendamist, samuti mobiilseid ja rakenduste-põhiseid kasutajaliideseid. 
Ettevõte kuulub Hansab Gruppi, mis on juhtiv tehnoloogiliste terviklahenduste pakkuja Eestis, Lätis, Leedus ja Soomes. Hansab grupi müügitulu oli 2021.aastal 36 miljonit eurot.

Otsime IT PROJEKTIJUHT-ANALÜÜTIKUT

SINU VASTUTUS JA VÄLJAKUTSE
on äriprotsesside ja kliendinõuete analüüs, projekte puudutavate võtmeküsimuste leidmine ja neile lahenduskäikude pakkumine ning tarkvaraarendusprotsessi juhtimine.

SEE TÖÖ ON SULLE,
kui tunned end koduselt ärianalüüsis ja huvitud tehnoloogiavaldkonnast ning omad varasemat edukat kogemust projektijuhtimises. Oled ettevõtlik, kiire taibuga, avatud, oskad näha seoseid ja suudad eristada olulist. Meie töökeel on peamiselt inglise keel, mistõttu on vajalik lisaks eesti keele oskusele ka väga hea inglise keele oskus.
 
PAKUME SULLE
võtmepositsiooni ambitsioonikas meeskonnas, võimalust panustada kaasaegsete äri- ja tarkvaralahenduste arendusse, mitmekülgseid võimalusi eneseteostuseks, samuti väärilist tasu. 

Sind ootab kaasaegne töökeskkond ja ühtehoidev mõnusalt väike tiim. Asume Ülemiste City linnakus.

Tundub nagu Sinu järgmine väljakutse? Küsi lisa: itcareers@hansab.ee

Töö asukoht:
Tallinn, Eesti

Lubatud faililaiendid: pdf doc docx. Maksimaalne failisuurus: 10 MB.
CAPTCHA
See küsimus on vajalik, et teaksime kas olete inimene või robot.