Järjekorrasüsteem aitab COVID-19 vaktsineerimispunktides hoida korda ja säästa aega

Järjekorrasüsteem võimaldab vältida vaktsineerimist ootavate inimeste füüsilises järjekorras lähestikku seismist, mis on COVID-19 vastu vaktsineerimisel ülioluline.

Pakume haiglatele, erakliinikutele ja perearstikeskustele võimalust lühiajaliselt vaktsineerimise perioodiks rentida järjekorrasüsteemi lahendust. Oleme väga paindlikud nii lahenduse osas kui ka rendiperioodi pikkuses. Süsteem võib olla täiesti virtuaalne ehk ilma riistvarata, ainult riistvaraga kui ka hübriidina.  

Q-Matic järjekorrasüsteemid olid kasutusel ka aprilli alguses toimunud Confido ja Medicumi poolt teostatud massvaktsineerimistel Sõle Spordikeskuses ja Tondiraba Jäähallis, kus need tõestasid oma efektiivsust.

Hansabi poolt pakutaval Q-Matic järjekorrasüsteemil on mitmeid lisafunktsioone, mis teevad süsteemi veel mugavamaks nii meditsiinikeskustele kui klientidele:

Kontaktivaba mobiilne pilet

QR-koodi põhine süsteem võimaldab järjekorranumbri võtta paberpileti asemel oma mobiiltelefoni ekraanile. Telefoni ekraanil näeb klient, mitmes ta on järjekorras ning saab jälgida järjekorra liikumist. Tänu sellele ei pea klient ootama enda järjekorda ootesaalis, mis vähendab teenindussaalis koos ootavate klientide arvu. Kui Teil on tavapärane järjekorrasüsteem juba kasutusel, saame pakkuda süsteemi lainedamist mobiilse lahendusega.

Broneerimismoodul

Tegu on mooduliga, mis integreeritakse näiteks meditsiiniasutuse kodulehega ja kliendid saavad kalendrist valida endale sobiva vaktsineerimise aja. Kui klient saabub, tuvastab ta end id-kaardiga piletiprinteri juures ning saab järjekorrapileti. Töötaja saab süsteemis teavituse, et broneeringuga klient on saabunud ja saab ta kutsuda edasi. Vaktsineerimise puhul on võit selles, et klient ei pea eraldi registratuuris käima, vaid saab end otse piletiprinteri juures tuvastada.

Video Q-Matic lahendusest: 

Küsi rohkem infot ja pakkumist:

Martin Melnikov
Hansab AS automaatsete lahenduste müügijuht
martin.melnikov@hansab.ee
Telefon: +372 5373 2584

Tagasi