Kaubakaitseväravad Fortus

Fortus seeria kaubakaitseväravad on tugevdatud laia alumiiniumist raami ja läbipaistvate paneelidega, saadaval AM ja RF tehnoloogial töötavatena. Fortus seeria on spetsiaalselt välja töötatud karmimatesse keskkondadesse nagu ehituspoed ja supermarketid.

Valikus on ka kahes mõõdud kinnitusplaadid. Lisaks on tegemist kolm ühes kaubakaitseväravate lahendusega, mis võimaldab korraga teostada kaubakaitset, kliendiloendust ja klaassiledaid küljepaneele saab kasutada reklaampinnana posterite paigaldamiseks.

Fortus seeria kaubakaitseväravate mudelid:

LUNA – alarmtuledega ja helialarmiga, kuid ilma kliendiloenduseta

OPTIMA – alarmtulede ja helialarmiga ning kliendiloendusega

Fortus Optima väravatesse on integreeritud kliendiloendus. Kahesuunalised andurid loendavad sisenevaid ja väljuvaid kliente. Kliendiloendusandmete raporteid on võimalik edastada e-maili teel ja analüüsida Cross Point Analytics pilveteenuse keskkonnas. Kliendiloendus aitab paremini korraldada klienditeenindust ja optimeerida tööjõudu.

Fortus Optima mudelid omavad ka uksekella funktsiooni, mis teavitab kaupluse personali sisenevast külastajast. Samuti on võimalik sõltuvalt häire tüübist väravate heli ja tulesid võimalik muuta. Näiteks teavitada poodi sisenevast võõrast turvaelemendist roheliste signaallampide vilkumisega ja turvaelemendiga väljuvaid kliente punase signaallampide vilkumisega.

Fortus Optima mudeleid saab ühendada CrossCONNECT kaughaldussüsteemiga. Kaughaldussüsteemi abil saab väravaid häälestada ja hooldada üle interneti. Lisaks saab võtta aruandeid kliendiloenduse ja alarmide ning turvaelementide eemaldamiste kohta.

Omadused:

Võimalik valida nii AM kui RF tehnoloogia vahel
Tugevdatud alumiiniumist raam ja kaks kinnitusplaadi valikut (laiem ja kitsam).
Paindlik külastatavuse jälgimine interneti vahendusel
Kaughooldusmoodul
Läbipaistvad küljepaneelid sobivad reklaami paigaldamiseks

Mõõtmed:

Värava mõõtmed: laius 382 mm, kõrgus 1587 mm, sügavus 53 mm.
Standard kinnitusplaat: laius 382 mm, kõrgus 1587 mm, sügavus 56 mm.
Lai kinnitusplaat: laius 416 mm, kõrgus 1587 mm, sügavus 100 mm.

FORTUS AM40.pdf FORTUS RF40.pdf

CAPTCHA
See küsimus on vajalik, et teaksime kas olete inimene või robot.