Kaubakaitseväravad Maxus

Maxus AM50 väravad on kergest, kuid vastupidavast läbipaistvast akrüülist. Tänu elegantsele läbipaistvale disainile sobivad väravad ka kõige stiilsemate interjööridega kauplustesse.

AM tehnoloogial baseeruvad tippklassi väravad sobivad suurepäraselt laiematesse sissepääsudesse, tuvastades deaktiveerimata turvaelemendid ja -kleebised kindlalt ja kiirelt.

Maxus AM50 väravatesse on integreeritud kliendiloendus. Kahesuunalised andurid loendavad sisenevaid ja väljuvaid kliente. Kliendiloendusandmete raporteid on võimalik edastada e-maili teel ja analüüsida Cross Point Analytics pilveteenuse keskkonnas. Kliendiloendus aitab paremini korraldada klienditeenindust ja optimeerida tööjõudu.
 
Väravatel on kuues erinevas värvitoonis LED-valgustus ja pidevalt valgustatud logo näitamaks süsteemi korrasolekut. Sõltuvalt häire tüübist on väravate heli ja tulesid võimalik muuta. Näiteks teavitada poodi sisenevast võõrast turvaelemendist roheliste signaallampide vilkumisega ja turvaelemendiga väljuvaid kliente punase signaallampide vilkumisega.
 
Väravad omavad ka uksekella funktsiooni, mis teavitab kaupluse personali sisenevast külastajast.
 
Maxus AM50 väravaid saab ühendada CrossCONNECT kaughaldussüsteemiga. Kaughaldussüsteemi abil saab väravaid häälestada ja hooldada üle interneti. Lisaks saab võtta aruandeid kliendiloenduse ja alarmide ning turvaelementide eemaldamiste kohta.
 
Mõõtmed: laius 506 mm, kõrgus 1509 mm, sügavus 57/26 (alus/väravaprofiil).

Cross Point Maxus AM50.pdf