Kaubakaitseväravad Nexus

Nexus seeria kaubakaitseväravad on alumiiniumist raami ja läbipaistvate paneelidega, saadaval AM ja RF tehnoloogial töötavatena. Tegemist on kolm ühes kaubakaitseväravate lahendusega, mis võimaldab korraga teostada kaubakaitset, kliendiloendust ja klaassiledaid küljepaneele saab kasutada reklaampinnana posterite paigaldamiseks.

Nexus seeria kaubakaitseväravate mudelid:

LUNA – alarmtuledega ja helialarmiga, kuid ilma kliendiloenduseta

OPTIMA – alarmtulede ja helialarmiga ning kliendiloendusega

Nexus Optima väravatesse on integreeritud kliendiloendus. Kahesuunalised andurid loendavad sisenevaid ja väljuvaid kliente. Kliendiloendusandmete raporteid on võimalik edastada e-maili teel ja analüüsida Cross Point Analytics pilveteenuse keskkonnas. Kliendiloendus aitab paremini korraldada klienditeenindust ja optimeerida tööjõudu.

Nexus Optima mudelid omavad ka uksekella funktsiooni, mis teavitab kaupluse personali sisenevast külastajast. Samuti on võimalik sõltuvalt häire tüübist väravate heli ja tulesid võimalik muuta. Näiteks teavitada poodi sisenevast võõrast turvaelemendist roheliste signaallampide vilkumisega ja turvaelemendiga väljuvaid kliente punase signaallampide vilkumisega.

Nexus Optima mudeleid saab ühendada CrossCONNECT kaughaldussüsteemiga. Kaughaldussüsteemi abil saab väravaid häälestada ja hooldada üle interneti. Lisaks saab võtta aruandeid kliendiloenduse ja alarmide ning turvaelementide eemaldamiste kohta.

Omadused:

  • Võimalik valida nii AM kui RF tehnoloogia vahel
  • Paindlik külastatavuse jälgimine interneti vahendusel
  • Kaughooldusmoodul
  • Läbipaistvad küljepaneelid sobivad reklaami paigaldamiseks

Mõõtmed: laius 302 mm, kõrgus 1502 mm, sügavus 42 mm.