Kaubakaitseväravad Stylus

Stylus AM30 kaubakaitseväravad on AM tehnoloogial baseeruvad ankrüülist, kerged ning paigaldatavad ukseraami, seina või isegi akna külge. Seinale kinnitatavana säästab kaubakaitsevärav kaupluse väärtuslikku pinda, mis jätab ruumi kaupade paigutamiseks. Stylus on sobilik nii suurtele kui ka väikestel kauplustele. 

Stylus väravatesse on integreeritud kliendiloendus. Kahesuunalised andurid loendavad sisenevaid ja väljuvaid kliente. Kliendiloendusandmete raporteid on võimalik edastada e-maili teel ja analüüsida Cross Point Analytics pilveteenuse keskkonnas. Kliendiloendus aitab paremini korraldada klienditeenindust ja optimeerida tööjõudu.

Stylus kaubakaitseväravad omavad ka uksekella funktsiooni, mis teavitab kaupluse personali sisenevast külastajast. Samuti on võimalik sõltuvalt häire tüübist väravate heli ja tulesid võimalik muuta. Näiteks teavitada poodi sisenevast võõrast turvaelemendist roheliste signaallampide vilkumisega ja turvaelemendiga väljuvaid kliente punase signaallampide vilkumisega.

Samuti on Stylus väravaid ühendada CrossCONNECT kaughaldussüsteemiga. Kaughaldussüsteemi abil saab väravaid häälestada ja hooldada üle interneti. Lisaks saab võtta aruandeid kliendiloenduse ja alarmide ning turvaelementide eemaldamiste kohta.

Mõõtmed: laius 250 mm, kõrgus 1535 mm, paksus 42/34 (alus/väravaprofiil).

Cross Point Stylus AM30.pdf

CAPTCHA
See küsimus on vajalik, et teaksime kas olete inimene või robot.