Vabad töökohad: Kaubanduslahenduste müügijuht

Otsime oma meeskonda KAUBANDUSLAHENDUSTE MÜÜGIJUHTI

Kaubanduse valdkonna tehnoloogiliste lahenduste hulka kuuluvad nt kliendivoo juhtimise ja -loenduse süsteemid, kaubakaitselahendused, elektroonilised hinnasildid, rahakäitlustehnika, iseteenindus- ja tarkvaralahendused, multimeedia jms.

SINU PEAMINE ROLL on kaubanduse valdkonna müügijuhina aktiivne kliendisuhete loomine ja arendamine. Selgitad välja, mida kliendid vajavad, pakud neile sobivad lahendused ning seisad hea selle eest, et need edukalt ellu viiakse. 

SEE TÖÖ SOBIB SULLE, kui omad varasemat edukat B2B müügikogemust, oled hea läbirääkija, tulemustele ja koostööle orienteeritud ning valdad eesti ja inglise keelt. Mis peamine, Sind motiveerib aktiivne kliendisuhtlus, väljakutsed ning huvi tehnoloogiavaldkonna vastu.

OMALT POOLT PAKUME Sulle huvitavat ja arendavat eneseteostusvõimalust ambitsioonikas ja arengule suunatud ettevõttes, koolitusi, kaasaegset töökeskkonda ja toetavat meeskonda.

Töökoht asub Tallinnas, Ülemiste Citys. 

Lisainfo: müügi- ja turundusdirektor Rainer Saaron, tel 508 0970.

Kandideerimiseks saada palun oma CV aadressile cv@hansab.ee märksõnaga „kaubanduse müügijuht“ või vajuta "Kandideeri siin" nuppu.

Tööaeg:
Täistööaeg
Töö asukoht:
Tallinn, Eesti
Kontakt:
Rainer Saaron

Lubatud faililaiendid: pdf doc docx. Maksimaalne failisuurus: 10 MB.
CAPTCHA
See küsimus on vajalik, et teaksime kas olete inimene või robot.