Kõrghoone "Torn" ohutussüsteemid pälvis „Tunnustatud turvalahendus 2020“ tiitli

26. mail 2021 tunnustati Eesti Turvaettevõtete Liidu üldkoosolekul traditsiooniliselt eelmise aasta turvaturu parimaid. "Tunnustatud Turvalahendus 2020" tiitel omistati Hansab AS-le kõrghoone "Torn" ohutussüsteemide väljaehitamise eest.

Auhinna võtsid vastu Hansab AS turvalahenduste valdkonnajuht Toomas Männik ning kõrghoone "Torn" arendaja Endover AS projektijuht Veiko Sumre (pildil). Kõrghoone ehituse peatöövõtjaks oli Metropoli Ehitus.

Hansab teostas tööprojekti ning paigalduse automaatsele tulehäiresüsteemile, tuleohutusautomaatikale ja evakuatsiooniteavitussüsteemile. Kuna tegemist oli Eesti elamuehituses unikaalse objektiga, siis kaasati tööprojekti koostamisse ka Päästeameti spetsialist, kellega koos töötati välja kõrghoone eripärasid arvesse võttev ohutussüsteemide lahendus. 

Hansabi jaoks on see juba kaheksas kord "Tunnustatud Turvalahendus" tiitlit vastu võtta. Lisaks tunnustati sellel aastal Hansab AS ja Viking Security AS sularahaveo koostööprojekti „Turvaturu Aasta Tegu 2020“ tiitliga rahaveoturule konkurentsi toomise eest. 

Tagasi