Läbipääsuväravad ja -lüüsid

Läbipääsuväravad ja füüsilised läbipääsusüsteemid reguleerivad piiratud alale sisenevate ja sealt väljuvate inimeste või sõidukite voogu ning tagavad kontrollitud, turvalise ja sujuva läbipääsu. Kõiki füüsilisi süsteeme saab integreerida elektrooniliste turvalahendustega, nagu biomeetrilised ja kaardipõhised läbipääsusüsteemid, tööajaarvestussüsteemid, hoonete automaatikasüsteemid jms.

Võta meiega ühendust
 • Turnikeed ja kiirväravad
  Turnikeed ja kiirväravad

  Turnikeed, pöördväravad ja kiirväravad on mõeldud hoonete sissepääsude automatiseerimiseks. Need pakuvad terviklikku läbipääsulahendust, mida saab integreerida erinevate läbipääsukaartide ning sõrmejälgede tuvastamise ja näotuvastussüsteemidega. Turnikeed annavad ka hea ülevaate asutuse töötajate liikumisest ja töötundidest.

 • Täiskõrgusega turnikeed
  Täiskõrgusega turnikeed

  Täiskõrged turnikeed on sobilikud nii sise- kui ka välistingimustesse. Praktiline lahendus ettevõtetele, kes soovivad vähendada vajadust mehitatud valve järgi ning kes soovivad pakkuda klientidele iseteeninduslahendust (nt. spordirajatised ja -klubid). Täisturnikeed võimaldavad reguleerida läbipääsu kõikidel objektidel, kus on vajadus kõrge turvalisuskontrolli järgi, nt ehitusobjektid, militaarobjektid.

 • Inimlüüsid
  Inimlüüsid

  Inimlüüs paigaldatakse kohtadesse, kus on vajalik tagada eriti kõrge turvalisusega läbipääsu kontroll. Turvalüüsi põhimõte seisneb selles, et lüüsi uksed on alati suletud positsioonis ning autoriseeritud signaal avab esimese ukse, lubamaks vaid ühel inimesel korraga siseneda lüüsi. Seejärel esimene uks sulgub ning teine uks avaneb lubamaks inimesel siseneda hoonesse. Teine uks sulgub ning süsteem naaseb algsesse olekusse. Enne protsessi lõpule viimist ei ole võimalik teistel kasutajatel avada lüüsi. Lüüsi saab tellida ka kuulikindlaklaasiga.

 • Kiirvoldikvärav
  Kiirvoldikvärav

  Kiirvoldikvärav on parim lahendus läbipääsualadesse, kus on kõrgemad turvanõuded ja olulisel kohal kiirus ning töökindlus. Värava avamiskiirus on sõltuvalt värava suurusest vaid 4-6 sekundit. Värav on väga kompaktne, värava piirded on jagatud neljaks osaks, mis avamisel klapitakse omavahel kahele poole kokku. Värav on väga tugeva konstruktsiooniga ja töökindel ning vajab väga vähe hooldust. Kiirvoldikväravaid kasutavad peamiselt politsei, piirivalve, päästeamet, sadamaalad ja logistikakeskused.

 • Dokumendi- ja kaubalüüsid
  Dokumendi- ja kaubalüüsid

  Dokumendilüüs on spetsiaalne liugsahtel, mis võimaldab dokumente ja esemeid läbi vaheseina turvaliselt üle anda. Lüüs paigaldatakse teenindaja leti või vaheseina sisse. Lüüsi on võimalik tellida erineva turvaklassiga, tulekindlat ning ka kuulikindlat. Dokumendilüüse kasutatakse pankades, saatkondades, tolliasutustes, vanglates. Lüüsile saab lisada suhtlemiseks mikrofoniga sisekõnesüsteemi. Kaubalüüs on mõeldud suuremate esemete turvaliseks üleandmiseks-vastuvõtmiseks. Kaubalüüsi mõlemas otsas on uks ning korraga saab lahti olla vaid üks uks. Kaup asetatakse lüüsi, suletakse uks ning alles siis saab lüüsi teiselt poolt avada.

Vaata meie referentse

Täiskõrge turnikee GYM! iseteeninduslikus jõusaalis

GYM! kaubamärgi all tegutsev Gym Eesti OÜ on My Fitness AS tütarettevõte, mis alustas tegevust 2017 aastal. 2018. aasta aprillis avati esimene jõusaal Tartus, Näituse tänaval. 

Vaata lähemalt
Pöörduksed Ericsson Eesti tehases

Ericsson Eesti Tallinna tehas toodab kõrgtehnoloogiliste seadmete abil sidevõrgu tugijaamu, mis teevad võimalikuks tipptasemel andmeside edastuse maailmas.

Vaata lähemalt
Läbipääsuväravad spordi- ja spaakeskuses RING

2022. aasta oktoobris avati Tallinnas Õismäel ligi 10000 ruutmeetril laiuv spordi- ja spaakeskus RING, mis mahutab endas mitmete spordialade treeningsaale ning Õismäe esimest tosina saunaga spaakompleksi.

Vaata lähemalt
Valve- ja läbipääsusüsteemid uues Karl Storz tootmishoones

Karl Storz on Euroopa suurim kõrgtehnoloogilise kirurgiainstrumentaariumi tootja, peakorteriga Saksamaal. Juba 1994.

Vaata lähemalt
Läbipääsulahendus MyFitness spordiklubides

MyFitness on Eesti suurim spordiklubide kett, mis opereerib 15 spordiklubi üle Eesti, lisaks 7 spordiklubi Riias.

Vaata lähemalt
Iseteeninduslikud lahendused Apollo Kinodes

2014. aastal esimese kino avanud Apollo Kino on täna 8 kinokeskusega ja 31 saaliga Eesti suurim kinooperaator, pakkudes Eesti kvaliteetseimat kinoelamust.

Vaata lähemalt

Võta meiega ühendust

CAPTCHA
See küsimus on vajalik, et teaksime kas olete inimene või robot.