Liitu Hansabiga!

Hansab pakub ettevõtetele terviklikke tehnoloogilisi ärilahendusi olles partneriks innovaatiliste ja jätkusuutlike tehnoloogiliste lahenduste elluviimisel. Tänu sellele saab meie juures töötada lahendustega, mis aitavad muuta elu lihtsamaks ja turvalisemaks. Uued lahendused, lai toodete ja klientide ring tagab selle, et töö on
vaheldusrikas, arendav ning huvitav.

Miks Hansab?
Hansabi edu taga on meie inimesed. Meile on oluline toetav töökeskkond ja lähtumine kokku lepitud põhiväärtustest. Me suhtleme avatult ja jagame üksteise ideid ja teadmisi, kuulame (avatus); viime enda lubadused täide ja ei pelga vastutust (usaldusväärsus); toetame teineteist, sest koos oleme paremad (koostöö); julgeme proovida uusi asju ning teha seda, mida keegi ei ole veel teinud (uuendusmeelsus); oleme ausad ja austame teineteist, väärtustame avatud ärikultuuri ja panustame ühiskonna arengusse (eetilisus).
Vaata lähemalt
Töö Hansabis
Hansabis saad töötada lahendustega, mis aitavad muuta elu lihtsamaks ja turvalisemaks. Saad rakendada oma seniseid oskuseid ja huvisid just sel alal, mis Sind kõige enam kõnetab - meil on erinevaid võimalusi müügis, tehnilistel positsioonidel, IT alal ja tugiüksustes. Kui Sa ei leia tööpakkumistest hetkel endale sobivat, võid alati meile oma huvist kirjutada cv@hansab.ee.
Vaata lähemalt
Praktika Hansabis
Praktika Hansabis annab hea võimaluse alustada oma karjääri ning meiega koos kasvada ja areneda. Aastate jooksul on nii mõnestki praktikandist kasvanud Hansabis väärtuslik töötaja. Kui me ei ole parasjagu ühtegi praktikakohta välja kuulutanud, siis kirjuta meile oma huvist lähemalt cv@hansab.ee.
Vaata lähemalt