Makseterminalid

Hansab on maailma juhtiva terminalide tootja Ingenico esindaja Baltimaades. Ingenico makseterminalid on loodud mugavust, turvalisust ja lihtsust silmas pidades ühendades kõige kaasaegsemad tehnoloogiad uusimate turvanõuetega.

Võta meiega ühendust
 • Statsionaarsed makseterminalid
  Statsionaarsed makseterminalid

  Statsionaarne kaardimakseterminal sobib kasutamiseks nii integreerituna kassasüsteemi kui ka eraldiseisvana. Kasutusmugavus ja maksete teostamise kiirus tagavad nii kaupmehe kui ka kliendi rahulolu. Terminali komplekti kuulub terminal ning pinpad kiip- ja kontaktivabade kaartide lugemiseks ja PIN koodi sisestamiseks.

  Kaardimakseterminali saab rentida kõikidest Eestis tegutsevatest kaardimakseid pakkuvatest pankadest.

 • Mobiilsed makseterminalid
  Mobiilsed makseterminalid

  Mobiilsed kaardimakseterminalid on väikesemõõdulised ning kerged. Selline kaasaskantav makseterminal on sobiv lahendus restoranidele, jaemüüjatele, taksofirmadele ja teistele, kes vajavad juhtmevaba makselahendust. Terminal sobib kasutamiseks nii sise- kui välistingimustes. Valida saab mobiilse andmeside toega või bluetooth toega terminali vahel. Bluetooth toega terminal on liidestatav kassasüsteemiga või muu müügisüsteemiga.

  Kaardimakseterminali saab rentida kõikidest Eestis tegutsevatest kaardimakseid pakkuvatest pankadest.

 • Nutiterminalid
  Nutiterminalid

  Nutiterminal on seade, mis võimaldab väikekaupmeestel võtta vastu kaardimakseid igal pool. Terminal on ühendatud nutiseadmega üle Bluetooth’i ja vajalik on ainult internetiühendus. See teeb terminali väga mobiilseks ja on ideaalne lahendus kasutamiseks taksos, messidel või ukselt uksele müügis. Lahendus sobib väikeettevõtetele, kellel pole igapäevaselt palju kaardimakseid.

  Nutiterminali saab osta meie e-poest 

Vaata meie referentse

Mobiilsed kaardimakseterminalid Tulika taksodes

Tulika Takso on Eesti suurim ja vanim taksofirma, kuhu kuulub üle 300 takso. Lisaks Tulika Takso brändile sõidavad taksod brändide Tulika Premium, Airport Taxi ja Maksitakso all. 

Vaata lähemalt
Iseteeninduslikud lahendused Apollo Kinodes

2014. aastal esimese kino avanud Apollo Kino on täna 8 kinokeskusega ja 31 saaliga Eesti suurim kinooperaator, pakkudes Eesti kvaliteetseimat kinoelamust.

Vaata lähemalt
Multimeedialahendus okupatsioonide ja vabaduse muuseumis Vabamu

Okupatsioonide ja vabaduse muuseum Vabamu on suurim kodanikualgatusel loodud muuseum Eestis, mille ülesandeks on koguda, talletada, uurida ning tutvustada Eesti lähiajalugu.

Vaata lähemalt
DPD pakiautomaadid

DPD, juhtiv pakiveoteenuste pakkuja Baltikumis, otsustas 2016. a lõpus täiendada oma pakkide väljastamise ja saatmise võrgustikku (mis varem koosnes pakipoodidest) automaatsete pakiautomaatidega.

Vaata lähemalt
Reval Takeaway nutikas makselahendusega külmkapp

2021. aasta kevadel alustasid Hansab AS ja Reval Gourmet OÜ koostööd, millega toodi Eesti turule unikaalne RFID tehnoloogial töötav Selfly Store vending-lahendus Stora Enso´lt.

Vaata lähemalt

Võta meiega ühendust

CAPTCHA
See küsimus on vajalik, et teaksime kas olete inimene või robot.