March Networks Command Client

March Networks Command Client on intuitiivne ja võimekas tänapäevane videovalve haldustarkvara, mis sobib nii väikestele eraldiseisvatele kui ka suurtele ning keerulistele lahendustele. VMS tarkvara võimaldab teil jälgida videot, heli ja salvestatavaid andmeid reaalajas. Operaatori jaoks on vahejuhtumite uurimine ja videosalvestuste otsimine tehtud väga lihtsaks kohandatava kasutajaliidese abil.  

Command Client tarkvara tuleb kaasa iga March Networks salvestiga ja võimaldab reaalajas ning kaugelt videopildi, arhiivide ning andmete jälgimist. Tarkvara platvormi suureks osaks on ärianalüütika ja erinevate võtmenäitajate analüüs asukohtade lõikes kasutades Searchlight täiendfunktsioone. Võrrelda saab kaubanduspindade külastajate arvu, viibimisaega nii järjekordades kui ka reklaami ja promopindade juures, konversiooni ja konkreetseid tehinguid võrreldes andmeid nii POS seadmest või süsteemist reaalse videoga. Lisaks analüütikale on ka mitmeid turva kui ka töökoha auditi funktsioone. 

Pandeemia ja viiruste aegses maailmas on ka March Networks tarkvara kohandunud uutele tervishoiu nõuetele tagades ka ruumide ning asukohtade hõivatuse kasutades kliendiloenduse andmeid. Lahendus võimaldab juhtida ekraane, alarme, LED tulesi ja heli, et veenduda et pinnal poleks lubatust rohekm külastajaid. Antud andmesisend on ka tõend tervishoidu nõuetest kinnipidamisest, et hoida kaubanduspind töökorras ka keerukamatel perioodidel. March Networks Command Enterprise on vajalik analüütika funktsioonide kasutamiseks.
 

CAPTCHA
See küsimus on vajalik, et teaksime kas olete inimene või robot.