March Networks Command Enterprise

March Networks Command Enterprise on intuitiivne ja võimekas tänapäeva videovalve keskne haldusplatvorm, mis koondab kokku erinevad March Networks salvestid ühe serveri alla. Enterprise tarkvara võimaldab kasutada võimekaid Searchlight arianalüütika tööriistu ning hallata kõiki seadmeid ühest kesksest serverist. Lahendus sobib kõikidele klientidele, kellele on oluline keskne haldus või kes otsivad põhjalikku videoanalüütika võimekust. 

Tarkvara platvormi suureks osaks on ärianalüütika ja erinevate võtmenäitajate analüüs asukohtade lõikes kasutades Searchlight täiendfunktsioone. Võrrelda saab kaubanduspindade külastajate arvu, viibimisaega nii järjekordades kui ka reklaami ja promopindade juures, konversiooni ja konkreetseid tehinguid võrreldes andmeid nii POS seadmest või süsteemist reaalse videoga. Lisaks analüütikale on ka mitmeid turva kui ka töökoha auditi funktsioone. 

Pandeemia ja viiruste aegses maailmas on ka March Networks tarkvara kohandunud uutele tervishoiu nõuetele tagades ka ruumide ning asukohtade hõivatuse kasutades kliendiloendus andmeid. Lahendus võimaldab juhtida ekraane, alarme, LED tulesi ja heli, et veenduda, et pinnal poleks lubatust rohekm külastajaid. Antud andmesisend on ka tõend tervishoiu nõuetest kinnipidamisest, et hoida kaubanduspind töökorras ka keerukamatel perioodidel. 

Command Enterprise suudab keskselt hallata kõikide objektide seadmete Firmware uuendusi, seadmete konfiguratsioone, juurdepääsu- ja kasutusõigusi ning serveri, salvestite ja muude seadmete töökorda. Command Enterprise on vajalik ärianalüütika ja POS integratsioonide kasutamiseks March Networks lahendustes. 

Command Enterprise võimaldab ka kasutada March Networks lahendust nutiseadmetes Command Mobile aplikatsiooniga.

CAPTCHA
See küsimus on vajalik, et teaksime kas olete inimene või robot.