Vabad töökohad: Pan-Balti toote- ja projektijuht

Hansabi laia tooteporfelli kuuluvad muuhulgas meie enda poolt arendatud tooted Apear ja Entringo. Apear on efektiivne töövahend koosolekuruumide haldamise automatiseerimiseks. Entringo on platform, mis on mõeldud erinevate numbrituvastuse põhiste teenuste pakkumiseks sõidukiomanikele – turvaline läbipääs, parkimine, juhendamine, elektriauto laadimine ning erinevate lisateenuste müük.

Otsime oma meeskonda pan-Balti TOOTE- ja PROJEKTIJUHTI

SINU PEAMINE ROLL on Hansabi poolt arendatud toodete tooteelutsükli juhtimine:

  • toote- ja tarkvaraarenduses osalemine ning arenduste testimine
  • pan-Balti müügi- ja projektimeeskondade toetamine tootepõhise know-how’ga, sh sisekoolituste, juhendite organiseerimine ning vajadusel koostöös müügiga kliendi arenduskoosolekutel osalemine
  • tellimuste haldamine ja tootmise jälgimine
  • osapooltevahelise infovahetuse tagamine ning jooksvate küsimuste lahendamine
  • rahvusvaheliste tarnijatega suhete haldamine ja arendamine

SEE TÖÖ SOBIB SULLE kui Sul on tehniline haridus, eelnev kogemus tehniliste lahendustega töötamisel ning projektijuhtimises. Oled koostööle orienteeritud, suudad endale ise seada eesmärke ja prioriteete. Töö edukaks tegemiseks on oluline hea analüüsivõime, kokkupuude tarkvaraarendusprojektidega ja tehniline taip (arusaam elektroonika ja arvutisüsteemide toimimisest). Kuna ametikoht eeldab rahvusvahelist suhtlust, on oluline inglise keele valdamine.

OMALT POOLT PAKUME SULLE huvitavat ja arendavat eneseteostusvõimalust ambitsioonikas ja arengule suunatud ettevõttes, kaasaegset töökeskkonda ja toetavat meeskonda. Kuna tegemist on loodava ametikoha ja areneva ärisuunaga, on Sul võimalus valdkonda jõudsalt edasi arendada.

Meie meeskond ootab Sind Tallinna peakontoris, Ülemiste Citys.

Lisainfo: innovatsioonijuht Priit Ivanov, tel 5669 7486.

Tundub nagu Sinu järgmine väljakutse? Kandideerimiseks saada palun oma CV aadressile cv@hansab.ee märksõnaga „tootejuht“ või vajuta "Kandideeri siin" nuppu.

Tööaeg:
Täistööaeg
Töö asukoht:
Tallinn, Eesti

Lubatud faililaiendid: pdf doc docx. Maksimaalne failisuurus: 10 MB.
CAPTCHA
See küsimus on vajalik, et teaksime kas olete inimene või robot.