PIN kalkulaatorid

PIN-kalkulaator on elektrooniline seade, millega saab klient end turvaliselt tuvastada näiteks internetipanga kasutamiseks või juurdepääsuks ettevõtte serverile. Digipass genereerib iga kord uue parooli ja kahte parooli järjest kasutada ei ole võimalik – seega muutub ka teie paroolide varastamine üsna keeruliseks. Valida on võimalik mobiilse autentija vahel ning füüsilise PIN kalkulaatori vahel.

Võta meiega ühendust
  • Mobiilsed autentijad
    Mobiilsed autentijad

    Pangad, finantsasutused ja ettevõtted, kes pakuvad online ja mobiilirakendusi, seisavad silmitsi mitmete väljakutsetega. Online ja mobiilsed rakendused on väga haavatavad küberrünnakute ja -pettuste poolt, mis viimastel aastatel on muutunud üha keerukamaks. Mobiilne autentija tasakaalustab vajadust tugevama turvalisuse järgi, pakkudes terviklikku, sisseehitatud turvalisust mobiiliirakendustele, koos sujuva, "käed vabad" autentimise ja e-allkirjastamisega.

  • PIN kalkulaatorid
    PIN kalkulaatorid

    PIN kalkulaator ehk digipass on ideaalne parooliga kaitstud isiku tuvastamise seade pankadele, ettevõtetele ja organisatsioonidele, kes vajavad suuremahulist, tõhusat ja kuluefektiivset lahendust. Seade pakub turvalisi kaugjuurdepääsu ja autentimise funktsioone ning digitaalset allkirjastamist.

Võta meiega ühendust

CAPTCHA
See küsimus on vajalik, et teaksime kas olete inimene või robot.