Plastikkaartide printimise lahendused

ID-kaardid, kliendikaardid, töötõendid, uksekaardid, liikmekaardid, klubikaardid, kinkekaardid – turvaline ja lihtne viis inimeste identifitseerimiseks ja klientide hoidmiseks.

Võta meiega ühendust
 • Hansabi kaartide tootmise teenus
  Hansabi kaartide tootmise teenus

  Hansab on kaartide tootmisega tegelenud üle 20 aasta, olles üks esimesi plastikkaartide tootjaid Eestis. Meie kaartide tootmise keskuses on kasutusel uudseim tehnoloogia ning turu kvaliteetseimad ja turvalisemad seadmed. Läheneme igale kliendile personaalselt ning vajadusel kohandame teenust vastavalt soovidele. Täiendavalt oleme valmis pakkuma ka täisteenust – lisaks kaartide trükkimisele ka pakkimist ning postitamist lõppkliendile. Meie suuremateks klientideks on Politsei- ja Piirivalveamet, Tallinna Kaubamaja Grupp, Coop Eesti Keskkühistu.

  Vaata lähemalt Hansabi kaartide tootmise teenuse kohta siit 

 • Kaardiprinterid
  Kaardiprinterid

  Parema ja kiirema klienditeeninduse eesmärgil on ettevõttel mõnikord otstarbekam soetada kaardiprinter ning tegeleda kaartide trükkimise, kodeerimise ja personaliseerimisega ise. Kui on vaja trükkida kõrge kvaliteediga personaliseeritud plastikkaarte kiiresti ja lihtsalt, siis selleks sobivad termoprinterid, millega on võimalik trükkida nii must-valget kui värvilist trükki, kodeerida magnet- või smart kaarte ning kanda peale hologramme.

  Vaata tooteid meie e-poes 

 • Sildiprinterid
  Sildiprinterid

  Plastikust hinnasildid on vastupidavad, lihtsalt puhastatavad ning neid saab kujundada vastavalt oma soovile. Hinnasildid sobivad hästi valmistoidu- ja kulinaarialettidesse, kala- ja lihatoodete juurde, buffet laudadesse ning pagaritoodete juurde. Sildiprinterid võimaldavad kasutada ka keskkonnasõbralikke papist kaarte. Evolis Edikio Guest printerid sobivad ka nimesiltide ning lihtsamate kliendikaartide kiireks printimiseks.

  Vaata tooteid meie e-poes 

Võta meiega ühendust

CAPTCHA
See küsimus on vajalik, et teaksime kas olete inimene või robot.