Vabad töökohad: Projektijuht

TÖÖTA LAHENDUSTEGA, MIS MUUDAVAD ELU PAREMAKS.

Otsime PROJEKTIJUHTI, kellel on soov töötada maailma muutvate projektidega – elektriautode laadijatest innovatiivsete läbipääsusüsteemideni.

Sinu peamine roll on projektijuhina seista hea automaatsete süsteemide valdkonna paigaldusprojektide (nt raamatukogusüsteemide, elektriautode laadijate, järjekorrasüsteemide, liikluskorraldus-, parkimis- jms automaatsete lahenduste) eduka elluviimise eest, sh tegeled paigaldustööde maksumuse eelarve koostamise, projekti tegevuste planeerimise ja juhtimisega, infovahetuse tagamise, allhankijate ja tehnikute töö koordineerimise, teostatud tööde kontrolli ning projekti dokumentatsiooni haldamisega.

See töö sobib Sulle, kui Sul on eelnev edukas projektide juhtimise kogemus, oled tulemustele ja koostööle orienteeritud ning valdad eesti ja inglise keelt. Mis peamine, Sind motiveerivad väljakutsed ja huvi tehnoloogiavaldkonna vastu.

Omalt poolt pakume Sulle huvitavat ja arendavat eneseteostusvõimalust ambitsioonikas ja arengule suunatud ettevõttes, koolitusi, kaasaegset töökeskkonda ja toetavat meeskonda. 

Meie meeskond ootab Sind Tallinna peakontoris, Ülemiste Citys. 

Lisainfo: müügi- ja turundusdirektor Rainer Saaron, tel 508 0970.

Tundub nagu Sinu järgmine väljakutse? Kandideerimiseks saada palun oma CV aadressile cv@hansab.ee märksõnaga „projektijuht“ või vajuta "Kandideeri siin" nuppu.

Tööaeg:
Täistööaeg
Töö asukoht:
Tallinn, Eesti
Kontakt:
Rainer Saaron

Lubatud faililaiendid: pdf doc docx. Maksimaalne failisuurus: 10 MB.
CAPTCHA
See küsimus on vajalik, et teaksime kas olete inimene või robot.