PROTECT udukaitsesüsteem

PROTECT udukaitseseade lisatakse olemasolevale turvasüsteemile ning selle tööpõhimõtte on väga lihtne. Niipea kui signalisatsioon rakendub, täitub ruum läbipaistmatu, paksu ja täiesti kahjutu uduga, mis ei võimalda varastel midagi näha ega leida seda, mida nad olid tulnud varastama. Kuna vargad ei näe mitte midagi, satuvad nad paanikasse ning neil ei jää muud üle, kui ilma saagita lahkuda.

Erineva suurusega udugeneraatorid tagavad sobiva lahenduse igasse ruumi, alates väikesest kontorist kuni suure kaubanduskeskuseni. Samuti sobib udugeneraator kaitsma vara eramutes, suvilates ja korterites. Erinevaid tootevariante on kokku viis, mida saab kasutada vastavalt konkreetsele vajadusele nii eraldi kui kombineeritult. Ühest udugeneraatorist piisab üldjuhul ühe ruumi katmiseks, tuleb vaid valida õiges suurusega mudel. Suuremate ruumide puhul on aga tihti vaja mitut seadet. Seadmeid on kolmes värvitoonis: must, hõbe ja valge. Udugeneraatori võib paigaldada seinale, lakke või varjatult, näiteks ripplae või seina taha.

Lisaks soovitame koos udugeneraatoriga kasutada stroboskoopilist valgust, mis sähvib ebameeldivalt ja raskendab veelgi udus orienteerumist. Lisatootena on võimalik lisada Inferno helibarjääri seade, mis ei lase sissemurdjatel omavahel suhelda, tehes valjut ja ebameeldivat heli.

Udukaitse ei kahjusta elektroonikat, arvuteid ega muud inventari. Udugeneraatoreid paigaldatakse ka sellistesse kohtadesse, kus asuvad tundlikud elektrotehnika seadmed ja tundlik mehaaniline aparatuur, toiduained või riided. Mitmel pool maailmas läbiviidud laboratoorsete testidega on tõestatud, et turvaudu on täiesti kahjutu.

Udukaitse ei ole kahjulik inimese ja loomade tervisele.
Udukaitsesüsteem on väljatöötatud suitsuefektide toimimise põhimõttele sarnaselt. Nimetatud suitsuefekti kasutatakse meelelahutustööstustes juba viimase 50 aasta jooksul. Udu on kontrollitud, turvaline ja kahjutu. Analoogseid seadeldisi kasutatakse ka politsei- ja päästeteenistuste töötajate ja koerte väljaõppeks, kui on vaja imiteerida tulekahju või sissemurdmiskatsest põhjustatud asjaolusid.

Uduefekt säilib ruumis kaua ega jäta sadestusi.
Turvaudu säilib ruumis kaua isegi siis, kui ruumis on hästi toimiv ventilatsioonisüsteem. Udu täielikuks väljaventileerimiseks kulub ca 20 minutit. Turvaudu ei jäta järele mitte mingisuguseid sadestusi.

PROTECT udukaitsesüsteemile on antud Euroopa Liidu sertifikaat, et süsteem vastab EN 50131-8 standardile. 

CAPTCHA
See küsimus on vajalik, et teaksime kas olete inimene või robot.

Seotud referentsid