Robot Temi

Temi on mitmekülgne suhtlus- ja teenindusrobot, kes võib olla abiliseks näiteks kodus, kontoris, kaupluses, meelelahutusasutuses, haiglas, haridusasutuses. Temi on loodud inimeste igapäevaelu lihtsustamiseks ja ta pakub mitmesuguseid kasulikke funktsioone. 

Võta meiega ühendust
 • Temi on multifunktsionaalne
  Temi on multifunktsionaalne

  Robotil Temil on mitmeid erinevaid funktsioone, mis võimaldavad tal olla abistavaks kaaslaseks ja täita mitmesuguseid ülesandeid:

  • Suhtlus - Temi on varustatud hääljuhtimise tehnoloogiaga. Ta reageerib kasutaja häälkäsklustele, suudab vastata küsimustele ja pakkuda teavet. 
  • Ekraan - puutetundlikku tahvelarvutit saab kasutada erinevateks rakendusteks, näiteks meelelahutuseks, meediasisu ja reklaamide kuvamiseks, tagasiside küsitlusteks.
  • Autonoomne liikumine - Temi suudab iseseisvalt liikuda ja navigeerida ruumis. Ta kasutab erinevaid andureid, sh kaamerat ja LIDAR-tehnoloogiat, et tajuda ümbrust ja vältida takistusi. Kui käivitada "Follow me" funktsioon, liigub Temi kasutajaga kaasa. 
 • Temi äriettevõtetes
  Temi äriettevõtetes

  Kontoris võib Temi aidata klienditeeninduse ja abistamisega. Ta võib võtta vastu klientide tellimusi, juhatada külastajaid erinevate osakondade, ruumide või teeninduspunktide juurde, pakkuda teavet või tegeleda muude teenindusalaste ülesannetega. Ta võib aidata ka väiksemates logistilistes ülesannetes, nagu dokumentide ja väiksemate esemete transportimine ühest kohast teise. Temi võib osaleda virtuaalsetes koosolekutes ja videokõnedes, ta saab olla mobiilne telekonverentsiseade, liikudes osalejate vahel, kuvades nende videopilti ning võimaldades sujuvat suhtlust ja osalemist. Temi robotit on hea kasutada ka üritustel ja konverentsidel, kus ta suudab juhatada külastajaid, näidata reklaame või korraldada meelelahutust.

 • Temi kaubanduses
  Temi kaubanduses

  Temi saab kasutada kaubanduses mitmel viisil, et pakkuda täiendavat abi ja ainulaadset ning kaasahaaravat külastuskogemust. Ta saab aidata tooteesitlusel, pakkuda klientidele informatsiooni kaupluse, toodete, kampaaniate või allahindluste kohta. Kuna robot saab kuvada teksti, pilte ja videosisu, on sellega lihtne edastada vajalikku teavet klientidele ning anda neile soovitusi või juhiseid. Robot võib liikuda kaupluses ringi, demonstreerida tooteid ning vastata küsimustele seoses nende omadustega. Temi võib juhatada kliente vabade teeninduskohtade või kassadeni, et vähendada ooteaegu ja parandada teeninduse efektiivsust.  

 • Temi meelelahutuses ja klienditeeninduses
  Temi meelelahutuses ja klienditeeninduses

  Robot Temi saab kasutada mitmel viisil, et pakkuda täiendavat interaktiivsust, suurendada külastajate osalust ja rikastada külastuskogemust. Temi sobib hästi külastajaid tervitama ja infot jagama. Näiteks hotellides saab ta aidata sisse registreerida, anda informatsiooni hotelli teenuste, toa broneeringute, vaba tubade saadavuse, spaateenuste ja restoranide kohta. Restoranides saab ekraanil kuvada menüü ja eripakkumised ning juhatada vabasse lauda. Muuseumides saab teda kasutada virtuaalse giidina, pakkuda teavet eksponaatide kohta, esitada huvitavaid fakte ja seoseid ning aidata külastajatel paremini mõista väljapanekut.

Võta meiega ühendust

CAPTCHA
See küsimus on vajalik, et teaksime kas olete inimene või robot.