Samsung Flip interaktiivne tahvel

Samsung Flip puutetundlik interaktiivne tahvel on mugav töövahend nii koosolekutel, koolitustel kui esitlustel. Interaktiivset tahvlit saab kasutada sarnaselt nagu tavalist valget tahvlit (nö whiteboard), aga lisaks märkmete tegemisele saab märkmeid kiiresti salvestada ning otse ka e-mailiga saata.

Tahvlile saab kirjutada spetsiaalse pliiatsiga ning tahvlile saavad märkmeid teha samal ajal kuni neli inimest korraga. Lihtsalt saab muuta teksti värvi, samuti on väga lihtne kustutamine, mida saab teha sõrme või peopesaga. 

Interaktiivsel tahvlil saab avada ka pilte ja muid faile arvutist, mälupulgalt või telefonist. Lisaks saab telefoni ekraani nö peegeldada tahvlile, ehk kõik mis on telefonis näha, on näha ka tahvlil. Kui tahvlil avada näiteks pilt, siis saab sellele juurde märkmeid teha ning koheselt ka salvestada. 

Samsung Flip tahvli ekraan on 55-tolline ning seda saab pöörata nii horisontaalseks kui vertikaalseks. Samsungi UHD-kvaliteet tagab ülimalt selge pildi. Tahvlil on ratastega alus, mistõttu on seda lihtne ühest ruumist teise liigutada.

samsung_flip.pdf

CAPTCHA
See küsimus on vajalik, et teaksime kas olete inimene või robot.