Sedelilugeja Glory GFS-200

Rahakäitlusega seotud kulude optimeerimine on teema, mis on olulisel kohal enamikele sularahaga tegelevatele ettevõttetele, olgu selleks siis pangakontorid, sularahakeskused, valuutavahetuspunktid, kasiinod või jaekaubandusettevõtted.

GFS-200 on graafilise kasutajaliidesega lihtsalt kasutatav sedelilugeja, mis juhendab kasutajat läbi erinevate protsesside ja pakub reaalajas seadme ekraanil sedelite analüüsi. 

GFS-200 on võimeline tuvastama 40 erinevat valuutat, kõiki samal ajal, samal masinal loendades. Ideaalne lahendus ettevõtetele, kus arveldatakse erinevates valuutades ning sularaha õigsust ja hulka on vaja kiirelt ja efektiivselt loendada ning kontrollida.

GFS-200 loendab, sorteerib, kontrollib sularaha õigsust ja nende sobivust (fitness check) ning salvestab seerianumbrid. Seda kõike ühes seadmes ja ilma eraldi arvutit kasutamata. 

GFS-200 on disainitud nii, et kogu sedeliteekond on lihtsalt ligipääsetav. See teeb seadme hoolduse kiireks ja lihtsaks.

Seadme sensorite kõrge kvaliteet ning lugemiskiirus kuni 1200 sedelit minutis suurendavad oluliselt töötajate produktiivsust, jättes neile rohkem aega klienditeenindamisega seotud ülesannete täitmiseks. 

GFS-200 loeb, sorteerib ja valideerib sedeleid järjepidevalt, samal ajal kui mittesobivad sedelid reject sahtlisse kogunevad. See tähendab, et iga kord, kui masin kohtab mittesobivat sedelit või valeraha, sedelite lugemine ei peatu. Nii on kogu protsess efektiivsem ja kiirem. 

GFS-200 on saadaval Standard või Fitness mudelina, kus Fitness mudeli lisaväärtuseks on sedelite fitness sorteerimine, mille käigus eraldatakse katkised või muidu kehvas seisus sedelid korralikest sedelitest.

Tehnilised andmed:

  • Mõõdud: laius: 303mm, kõrgus: 316 mm, sügavus: 347 mm
  • Kaal: 12 kg
  • Söötava mahutavus: 500-1000 sedelit
  • Koguja mahutavus: 200 sedelit
  • Välja praagitud sedelite koguja mahutavus (reject):100
  • Lugemiskiirus: 1000 - 1300 sedelit minutis
  • Kuvar: 4,3“ Full Color puutetundlik LCD
glory_gfs-200_tooteleht.pdf

CAPTCHA
See küsimus on vajalik, et teaksime kas olete inimene või robot.

Hind:
2 328,00€
Hind KM-ta:
1 940,00€
Saadavus:
Laos
Hinnanguline tarneaeg:
2-3 tööpäeva