Hansab kutsub teid osalema seminaril "360° Kaubanduslahendused".

Nii nagu muutuvad tarbijate ootused kaupmeestele, peavad ajaga kaasas käima ka parimaid kogemusi toetavad tehnoloogilised lahendused ning teenused. Seminari läbivaks suunaks on jagada ideid, kuidas olla valmistunud ja võimalusel sammukene eespool. Vaatame, millised on parimad praktikad meie koostööpartnerite näidetel ning kuidas kastutatavaid ressursse optimeerida. Seminarile on oodatud kaubandussektori ettevõtete turundustegijad, arendusmeeskonnad, juhid ja strateegilised otsustajad – kasulikku infot lubame kõikidele.

Ajakava ja esinejad

9.00-9.30
Kogunemine ja hommikukohv

9.30-9.40
Sissejuhatus teemasse

Rainer Saaron
Hansab AS müügi- ja turundusdirektor

9.40-10.10
Regulatiivne keskkond ja trendid

Nele Peil
Kaupmeeste Liidu tegevjuht

Nele Peil esindab kaubandussektorit riiklikes ja sektoritevahelistes aruteludes, kus otsustatakse äri tegemise reeglid. Ettekanne puudutab neid trende ja arutelusid, mis võiksid huvi pakkuda tehnoloogia aspektist. Milliseid valikuid kaalutakse makselahenduste, keskkonna, alkoholi- ja tubakamüügi, tarbijaõiguste ja õiglase konkurentsi valdkondades? Mis seisukohad on võtnud Kaupmeeste Liit?
Ettekanne on eesti keeles.

10.10-10.40
Innovatsioon Hansabis ja kaubanduses

Priit Ivanov
Hansab Group OÜ innovatsioonijuht

Hansab on turul tegutsenud juba üle 29 aasta ning selle aja jooksul saavutanud võimekuse olla terviklik partner teie ärile. Ettekande eesmärk on anda ülevaade sellest, mis suunas Hansab Group järgmised sammud seab ning ühtlasi räägitakse põgusalt, millseid uuendusi pakkus selle aastane rahvusvaheline kaubandusmess EuroShop.
Ettekanne on eesti keeles.

10.40-11.10
Sularaha 4.0

Rowley Smith
Glory Global Solutions GmbH regioonijuht

Ettekanne viib meid teekonnale läbi sularahatsükli minevikust tänapäevani ja heidab pilgu ühte võimalikku tulevikku, kus efektiivsust optimeeritakse, kui kaasatakse sularaha esmased kasutajad - tarbijad ja kaupmehed. Koos liigutakse sularahatsükli optimeerimisega lisaväärtuse tekitamise punktile lähemale.
Ettekanne on inglise keeles.

11.10-11.40
Sularaha on surnud, elagu sularaha!

Ando Allik
Hansab AS sularahaveo- ja töötlemise osakonna juht

Ettekandes räägime Hansabi sularahakeskuse sünniloost kuni meie hullude helesiniste unistusteni välja - kuhu me tahame jõuda.
Ettekanne on eesti keeles.

11.40-12.40
Lõunapaus

12.40-13.10
Videovalve trendid, võimalused ja tulevik jaekaubanduses

Claus Rønning
March Networks regionaalne müügidirektor

Andmed, mida saame videost, suurendavad meie teadlikkust ning aitavad teha õigeid otsuseid. Claus Rønning on töötanud alates 2007. aastast jaekaubanduse, logistika ja tarneahelaga seotud väljakutsetega ning olnud videovalve sihipärase kasutamise propageerija.
Ettekanne on inglise keeles.

13.10-13.40
Digitaalsete ekraanide trendid ja eelised

Thomas Pollum
Navori SA tegevdirektor

Navori on Šveitsi ettevõte, millel on 22-aastane kogemus digitaalsete ekraanide sisuhalduslahenduste alal.
Ettekanne on inglise keeles.

13.40-14.10
RFID abil uue põlvkonna jaekaubanduse loomine

Joachim Weckman 
Nordic ID müügidirektor

Ettekande teemaks on RFID kasutamine jaekaubanduses - automatiseeritud lahendused, mehitamata kauplused, kauplusesisesed infokioskid, RFID kombineerimine ekraanilahendustega, reaalajas laoseisulahendused jne.
Ettekanne on inglise keeles.

14.10-14.40
Tarkvaralahenduste rakendamisest kaubanduses

Kristjan Haavik
Hansab IT Solutions OÜ tegevjuht

Tänapäeval ei piisa enam nutikatest seadmetest. On vaja tagada, et erinevad seadmed oskaksid omavahel või kolmandate süsteemidega (raamatupidamissüsteemid, piletimüügisüsteemid, “back-office” süsteemid) ka infot vahetada. See on see koht, kus tuleb appi tarkvara ja tarkvaraarendused. Hansab IT on erinevate selliste lahenduste loomisega tegelenud. Oma ettekandes toob Kristjan Haavik näiteid erinevatest olukordadest, kus oleme tarkvara rakendanud, et eelnimetatud eesmärke saavutada. Võibolla tekib sellest kuulajaskonda kuuluvatel inimestel uusi ideid ja mõtteid mida oma ettevõtetes realiseerida. Hea meelega aitame vajadusel kaasa mõelda.
Ettekanne on eesti keeles.

Registreerimine on lõppenud. 

Registreeri