Sõrmejäljelugeja BioEntry R2

Suprema BioEntry R2 sõrmejäljelugeja on kompaktne läbipääsu lugejaseade, mis toimib nii sõrmejälje kui ka RFID kaarditehnoloogiaga.

BioEntry R2 sõrmejäljelugeja on mõeldud slave režiimis töötamiseks teistele Suprema seadmetele. Lugeja töötab koos kontrolleritega, milleks võib olla BioEntry P2 või Suprema CoreStation. BioEntry R2 kombineerituna Suprema intelligentse biomeetrilise kontrolleri CoreStation-iga tagab tsentraliseeritud läbipääsusüsteemi lihtsuse ja turvalisuse.

Sarnaselt BioEntry P2’le, töötab BioEntry R2 samuti BioStar2 Mobile card lahendusega. Võimalus kasutada oma nutitelefoni läbipääsu kaardina (õigustena). NB! Töötab ainult NFC-ga.

Sõrmejäljelugeja BioEntry R2 toetab viimaseid OSDP (Open Supervised Device Protocol) V2 standardeid. See tähendab, et BioEntry R2 on täielikult ühildatav kolmanda osapoole OSDP vastavuses olevate läbipääsuseadmetega.

Lisaks sõrmejäljelugejale toetab BioEntry R2 ka mitmeid RFID kaarditehnoloogiaid: sh. MIFARE, DESFire, FeliCa, EM ja NFC. Kahe-sagedusega (Dual-frequency) RFID kaarditehnoloogia abil toetab BioEntry R2 nii madala sageduse RFID (LF – low frequency 125 kHz) kui ka kõrge sageduse RFID(HF – high frequency 13,56 MHz) tehnoloogiat.

Sõrmejäljelugeja BioEntry R2 on ’slave’ režiimis lugejaseade, mida on võimalik paigaldada koos ’master’ režiimis töötava BioEntry P2 mudeli või muu kontrolleriga. Täpsemat ülevaadet seadmete ühilduvuse kohta küsi müügijuhilt.

Seade on mõeldud uue generatsiooni BioStar2 tarkvara platvormile sisetingimustes.

Tehnilised omdadused:

  • RFID kaardi tugi:
    • BER2-OD: 125kHz EM & 13.56MHz MIFARE, MIFARE Plus, DESFire/EV1, FeliCa, NFC
  • RF Read Range: MIFARE/DESFire/EM/iCLASS: 50 mm, Felica: 30 mm
    * RF read range will vary depending on the installation environment.
  • Liidesed: RS-485. slave
  • Heli: Multi-tone Buzzer
  • Töötemperatuur: -20° to 50°C
  • Mõõtmed: 50 mm x 164 mm x 37.5 mm

Seadme hind: 413 € + km

bioentry_r2.pdf

CAPTCHA
See küsimus on vajalik, et teaksime kas olete inimene või robot.