Sularaha käitlemine

Sularaha käitlemine hõlmab sularaha haldamist, loendamist ja sortimist hõlbustavad seadmed. Võrreldes käsitsi raha lugemisega annavad masinad täpse tulemuse ning aitavad aega kokku hoida.

Valuutadetektorid

Valeraha kvaliteet paraneb pidevalt ja põhjaliku visuaalse uurimisega ei ole sageli võimalik vale küpüüri ära tunda. Raha õigsuse kontrollimiseks soovitame alati kasutada automaatseid sularahadetektoreid. Valuutadetektorid kontrollivad valeraha tuvastamiseks erinevaid turvaomadusi – magnetmärke, infrapunaelemente, kujutisi ja vesimärke. Kupüüre saab kontrollida ka multidetektoritega, mis suudavad kontrollida mitme erineva riigi valuutasid.

Tootekategooria

Sularaha sorteerijad ja -pakkijad

Suure koguse sularaha hoiustamiseks ja transportimiseks peab see olema pakitud. Selleks otstarbeks on vajalikud erinevad müntide ja kupüüride pakkimise masinad. 

Tootekategooria

Mündilugejad

Pankades, kasiinodes, parkimisettevõtetes ja kaubanduses kasutatake suures koguses münte. Müntide lugemine võtab enda alla suure osa päevast ja segab igapäevaseid toiminguid. Mündilugeja ühendamisel sortijaga saab meie klient täpselt loendatud ja sorditud mündid, mille saab kiiresti uuesti ringlusesse lasta.

Tootekategooria

Sularaha deponeerimismasinad

Sularaha deponeerimismasinad võimaldavad klientidel järjekordi vältida ja teha iseteeninduslikke sissemakseid neile sobival ajal. See kontseptsioon hoiab ära ka võltsmüntide sattumise süsteemi ning muudab klienditeenindajate töö oluliselt tõhusamaks. 

Tootekategooria

Mündihoidjad ja -kotid, kassasahtlid

Kassasahtli sisud sobivad paigaldamiseks spetsiaalsete kassasahtlite või siis lauasahtlite sisse. Mündihoidjat on mugav kasutada näiteks ettekandjatel, taksojuhtidel, bussijuhtidel ning teistel teenindajatel, kellel pole kassasahtlit käepärast.

Tootekategooria