Suprema BioStar 2 & Inner Range Integriti integratsioon

Integratsioon sobib kõikidele, kellel on Inner Range Integriti baasil valve- ja läbipääsusüsteem ning kes otsivad juurde täiendavat turvalisust biomeetrial põhinevate seadmete lisamisega samasse Integriti lahendusse.

Inner Range Integriti ja Suprema biomeetriline integratsioon võimaldab kasutajate sünkroonimist ja konfigureerimist ning kasutajate biomeetriliste andmete registreerimist BioStar 2 serverisse. Kõik integratsioonis tehtud registreerimised, konfigureerimised, sünkroneerimised ja muud seotud aspektid tehakse otse BioStar 2 serverisse API päringutega.

Lahenduses on samal ajal integriti server ja Suprema Biostar server kasutuses. Suprema seadmed ühendatakse endiselt Integriti kontrollerite külge wiegandiga, kuid kogu kasutajaga seotud seadistamine ja kasutus on Inner Range süsteemi poolt. Suprema seadmed tuleb konfigureerida ja seadistada BioStari serveris, kuid sinna ise kasutajaid enam looma ei pea. Kasutajad registreeritakse Inner Range süsteemis ja BioStari server jääb taustale jooksma.

BioStar 2 serveriga ühendatud Suprema biomeetrilised seadmed saab Integriti poolt valida kui registreerimisseadmeteks, mille kaudu kasutaja süsteemi lisatakse. Alternatiivina saab kasutada kaardi väljastamiseks Integriti credential editori. 

Integratsiooni vahendusel registreeritud kasutajad tekitavad automaatselt kasutajale määratud Integriti kaardi vastavate andmetega, mis on vastavuses Suprema seadme väljundile – mis on ühendatud otse Integriti külge. See võimaldab biomeetriat kasutada lisaks tavapärase kaardi, pin koodi asemel ukse juhtimiseks.

Nõutud Integriti tarkvara litsents
Integriti Suprema biomeetriline integratsioon eeldab Integriti Pro / Infiniti v20 või uuemat litsentsi, et see sisalduks integreerimist käitavas tootenumbris.

Miinimum Integriti tarkvara litsents
Integriti Suprema biomeetriline integratsioon ühildub ainult Integriti Pro või Infiniti installiga, mis on v19.0 või uuem.

Litsentide nõuded
Integriti biomeetrilise integratsiooni jaoks on süsteemi kasutamiseks vaja üht biomeetrilise halduse integreerimise litsentsi BioStar 2 veebiserveri kohta. Litsentseerimata biomeetrilise halduse integreerimised kuvatakse endiselt Integritis, kuid neid ei saa kasutada.

BioStar 2 litsentsid
Suprema BioStar 2 veebiserverit saab käivitada ka ainult Starter (Free) litsentsiga. Funktsioonid nagu juurdepääsukontroll, kohalolekuaeg, video või külaliste registreerimine võivad vajada eraldi litsentse ja neid saab aktiveerida serveri seadetes Suprema poole pealt. 

CAPTCHA
See küsimus on vajalik, et teaksime kas olete inimene või robot.