Suprema valiti läbipääsukontrolli tarkvarade ja mobiilsete läbipääsulahenduste seas number 1 brändiks

Hansabi pikaajaline koostööpartner Suprema, kes on maailma juhtivaid läbipääsusüsteemide tootjaid, valiti 2021. aastal läbipääsukontrolli tarkvarade ja mobiilsete läbipääsulahenduste seas eelistatuimaks brändiks. 

Rahvusvaheline turvalisuse ja IoT uudiste portaal asmag.com viis läbi uuringu, mille käigus paluti integreerijatel, edasimüüjatel, konsultantidel ja lõpptarbijatel valida parimad kaubamärgid läbipääsukontrolli tarkvarade, mobiilsete läbipääsulahenduste ja juhtmeta lukkude kategooriates. Küsitlusele vastas üle 500 inimese.

Vastajad tõid välja, et peavad läbipääsukontrolli tarkvara valimisel oluliseks eelkõige integreerimisvõimalusi ning GDPR-i ja küberturvalisuse nõuetele vastavust. Suprema BioStar 2 rahuldab integratsiooni ja turvalisuse vajadusi SDK ja API toega. Samuti on BioStar 2 platvormile omistatud ISO 27001 ja ISO 27701 sertifikaadid, mis kinnitavad, et järgitakse kehtestatud andmekaitse- ja privaatsusteabe standardeid. 

Pilt: asmag.com

Parima mobiilse läbipääsulahenduse valimisel ütlesid vastajad, et nad vaatasid jõudlust, kasutusmugavust ja ühilduvust paljude telefonimudelite ja tehnoloogiatega. Suprema mobiilse läbipääsulahenduse eeliseks on kiire NFC ja BLE tehnoloogiate tugi, kasutajate autentimine võtab aega vähem kui ühe sekundi. 

Pilt: asmag.com

“Usume, et partnerid ja kliendid tunnustavad Suprema jätkuvat pingutust pakkuda partneritele ja klientidele paindlikke, mugavaid ja turvalisi lahendusi mitte ainult biomeetriliste läbipääsusüsteemide  seadmete, vaid ka tarkvaraplatvormide ja -teenuste valdkonnas,” kommenteerib Hanchul Kim, Suprema Inc. asepresident. “Suprema püüab jätkuvalt ületada partnerite ja klientide ootusi, luues tugeva esindatuse terves turvasüsteemide valdkonnas,” lisab ta.

Refereeritud Suprema ja asmag.com veebilehtede artiklitest.

Tagasi