Vabad töökohad: Tarkvaraarenduse juht - Java

Hansab IT Solutions OÜ otsib tarkvaraarenduse juhti, kes aitaks üles ehitada tugeva tarkvaraarenduse meeskonna, kasvatada kompetentsi, pakkuda tehnilisi näpunäiteid ja juhendamist meeskonnaliikmetele, tegeleks uute tarkvaraarendusprojektide juures ideede genereerimise, süsteemide väljamõtlemise ja ka programmeerimisega.

Otsime Sind, kui näed suurt pilti, oled kogenud tarkvaraarenduse meeskonnajuht ja vähemalt 5-aastase arenduse töökogemusega Java keele programmeerijana. Oled kasutanud levinumaid andmebaasilahendusi (MySQL, MSSQL, Postgres), oled kokku puutunud erinevate Java raamistike, lähenemiste ja tehnoloogiatega (Spring, Springboot, JSP/JSTL, Junits, MVC) ning omad eelnevat kogemust mõne „front-end“ raamistikuga (ReactJS, AngularJS või VueJS). Tore, kui oled kursis erinevate tarkvaraarenduses kasutatavate praktikatega (”agile development”, ”continuous integration”, ”test-driven development”, „clean-code“) ja oled kasutanud erinevaid tarkvaraarenduses laialt kasutatavaid töövahendeid (Git, JetBeans, Jira, FindBugs jne). Kõige tähtsam on, et oled huvitatud oma teadmiste ja kogemuste rakendamisest lahendamaks erinevaid tarkvaraarendusega seotud tööülesandeid, oled kiire õppija ja muuhulgas ka hea meeskonna mängija.

Miks peaksid meiega liituma? Oleme noor tarkvaraarenduse ettevõte 29-aastase ajalooga Hansabi peres. See väljakutse sobib Sulle, kui otsid võimalust ise midagi ägedat üles ehitada, oma seniseid kogemusi uues võtmes proovile panna, aidates kaasa maailma muutvate projektide elluviimisele, kus „hardware meets software“. Sind ootab ~10-liikmeline avatud ja toetav meeskond, mida perspektiivis loodame kasvatada. Töökeskkonna ja tingimuste osas ei pea samuti muretsema.

Asume Hansab Grupi peakontoris, mis asub Ülemiste linnakus Tallinnas.

Kui see tundub Sulle järgmise sobiva väljakutsena, siis tule ja liitu meiega!

Lisainfo: itcareers@hansab.ee ja www.hansab.ee

Töö asukoht:
Tallinn, Eesti
Kontakt:
Kristjan Haavik

Lubatud faililaiendid: pdf doc docx. Maksimaalne failisuurus: 10 MB.
CAPTCHA
See küsimus on vajalik, et teaksime kas olete inimene või robot.