TimeMoto tööajaarvestuse terminalid

TimeMoto on uus Safescan poolt arendatud intelligentne tööajaarvestuse lahendus, mis võimaldab registreerida ja jälgida kogutööaega kui ka projektidele kulunud aega. Süsteemi kasutajad saavad tööaega registreerida nii RFID kaardi või tabletiga, PIN koodi, sõrmejälje kui ka näotuvastusega. 

TimeMoto tarkvara annab hea ülevaate süsteemi lisatud kasutajatest, nende tööajast, graafikutest ja näitab kohalolekut. TimeMoto saab reaalajas tööaja info tööajaarvestuse terminalidest. Ühes süsteemis võib olla mitmeid erinevaid terminale ning asukohti. Tarkvara on saadaval pilve lahendusena kui ka lokaalselt ühes arvutis kasutamiseks.  Tööaega saab registreerida ka nutitelefonis, äpiga.

TimeMoto tööajaarvestuse lahendus võimaldab paindlikku tarkvara kasutust vastavalt Teie soovidele ja võimekusele. Lahenduses on võimalik kasutada lokaalset ühes arvutis paiknevat tarkvara TimeMoto PC . Tarkvara saab terminalidest andmed kas võrgukaabliga, üle wifi või soovi korral isegi usb pulga vahendusel.

Lahenduses on võimalik kasutada Cloud lahendust, mis lisab süsteemile mugavust ning lisafunktsioone. Boonusena saab Cloud lahendusele ligi igalt poolt, s.h nutitelefoniga.

Tarkvara pakett sisaldab 25 kasutajat ning seda on võimalik suurendada 25 või 100 võrra korraga vastavalt kogutöötajate arvule.  

TimeMoto süsteemiga on võimalik kaasa tellida lauapealne USB lugeja kaartide ja sõrmejälgede mugavaks süsteemi registreerimiseks. Valikus on ka RFID kaardid ning tabletid pakiga 25 tk

Valikus on 5 erinevat TimeMoto tööajaarvestuse terminali.

Küsi pakkumist ja rohkem infot müügijuhilt.

CAPTCHA
See küsimus on vajalik, et teaksime kas olete inimene või robot.