Tööaja registreerimise süsteem Kelio Visio X7

Uus Kelio Visio X7 terminal on loodud rahuldamaks pidevalt muutuvaid personaliosakondade vajadusi, pakkudes mitmeid lisateenuseid ja uusi kasutusviise.

Parem disain

Stiilne disain ja 7-tolline puuteekraan loob teie ettevõttest moodsa kõrgtehnoloogilise kuvandi. See on pilkupüüdev ja lihtne kasutada. Sisseehitatud kaameraga on võimalik igast sisenejast pilt teha.

Parem ühenduvus

Kelio Visio 7 vastab tänapäeva ettevõtte paindlikkuse nõuetele, pakkudes kolme erinevat töörežiimi: juhtmega võrk, WiFi, GSM.

Ühildatav

Kelio Visio X7 on mitmekülgne, samas ühildatav, nii et see saab areneda koos teie organisatsiooniga.

Olgu tegemist lihtsalt tööaja arvestamise, puhkepauside või puhkuse registreerimise, tulemuste vaatamise või palgaarvestusega, terminali funktsionaalsus võimaldab personaliseeritumat ja efektiivsemat personali juhtmist. Terminali saab kohandada just oma ettevõtte vajaduste järgi ja kasutada ainult soovitavaid funktsioone.

Hõlpsam kasutada

Lihtne ja loogiline kasutajaliides suurendab teie igapäevatöö efektiivsust. Puuteekraan teeb navigeerimise lihtsaks. Tulemused on reaalajas kergesti ligipääsetavad.

Kasutajasõbralikum

Kelio Visio terminal on kohandatav just teie organisatsiooni vajadustele – võite installeerida ainult vajaminevad rakendused, seda on lihtne uuendada ning isegi ekraanigraafika on võimalik seadistada vastavalt oma ettevõtte värvidele.

Kelio Visio 7 on on võitnud 2015.a Red Dot disainiauhinna.

kelio-visio-x7.pdf

CAPTCHA
See küsimus on vajalik, et teaksime kas olete inimene või robot.