Vabad töökohad: Tootejuht

TÖÖTA LAHENDUSTEGA, MIS MUUDAVAD ELU PAREMAKS

Hansabi laia tooteporfelli kuuluvad omatooted Apear ja Entringo. Apear on efektiivne töövahend koosolekuruumide haldamise automatiseerimiseks. Entringo on platform, mis on mõeldud erinevate numbrituvastuse põhiste teenuste pakkumiseks sõidukiomanikele – turvaline läbipääs, parkimine, juhendamine, elektriauto laadimine ning erinevate lisateenuste müük. 

Otsime TOOTEJUHTI, kes toetaks meie ambitsioonikaid kasvuplaane omatoodete müügis kodu- ja eksportturgudel.

Sinu peamine roll on Hansabi poolt arendatud toodete tooteelutsükli juhtimine, sh toote- ja tarkvaraarenduses osalemine, müügi- ja projektimeeskondade toetamine tootepõhise know-how’ga, tooteesitluste ja koolituste läbiviimine, tellimuste haldamine ja tootmise jälgimine, osapooltevahelise infovahetuse tagamine, komponentide tarnijatega suhete haldamine ja arendamine jms.

See töö sobib Sulle, kui Sul on eelnev kogemus tehniliste lahendustega töötamisel ja projektijuhtimises, oled koostööle orienteeritud, suudad endale ise seada eesmärke ja prioriteete.  Töö edukaks tegemiseks on oluline hea analüüsivõime, kokkupuude tarkvaraarendusprojektidega ja tehniline taip (arusaam elektroonika ja arvutisüsteemide toimimisest). Kuna ametikoht eeldab rahvusvahelist suhtlust, on oluline inglise keele valdamine.

Omalt poolt pakume Sulle huvitavat ja arendavat eneseteostusvõimalust ambitsioonikas ja arengule suunatud ettevõttes, kaasaegset töökeskkonda ja toetavat meeskonda. Kuna tegemist on loodava ametikoha ja areneva ärisuunaga, on Sul võimalus valdkonda jõudsalt edasi arendada.

Meie meeskond ootab Sind Tallinna peakontoris, Ülemiste Citys. 

Lisainfo: innovatsioonijuht Priit Ivanov, tel 56697486.

Tundub nagu Sinu järgmine väljakutse? Kandideerimiseks saada palun oma CV aadressile cv@hansab.ee märksõnaga „tootejuht“ või vajuta "Kandideeri siin" nuppu.

Tööaeg:
Täistööaeg
Töö asukoht:
Tallinn, Eesti
Kontakt:
Priit Ivanov

Lubatud faililaiendid: pdf doc docx. Maksimaalne failisuurus: 10 MB.
CAPTCHA
See küsimus on vajalik, et teaksime kas olete inimene või robot.