Torupostisüsteemid

Torupost ehk pneumotranspordi süsteem koosneb plastiktorudest, mis on ühendatud töökohtade ja suunamismoodulite vahele, mootorist ning kontrollseadmest. Saadetis pannakse turvalisse konteinerisse, mis omakorda asetatakse torusse. Mootori tööle rakendusmisel tekitatakse vastavalt vajadusele kas üle- või alarõhk mis paneb konteineri liikuma.

Võta meiega ühendust
 • Torupost kaubanduses
  Torupost kaubanduses

  Kauplustes paigaldatakse torupostisüsteem tavaliselt kassadest üleliigse sularaha saatmiseks peakassasse ja seifi ning peakassast vahetusraha saatmiseks kassadesse. Otseühendus kaupluse seifiga tagab maksimaalse turvalise kõigil rahasaadetistel.

 • Torupost haiglates
  Torupost haiglates

  Haiglates kasutatakse torupostisüsteemi ravimite, analüüside, dokumentide jm transpordiks läbi maja erinevate korruste ja osakondade. Toruposti eesmärgiks on saadetiste kiirem ja turvalisem transport ning töötajate jalavaeva vähendamine, kuna tihti asuvad arst ja laboratoorium erinevates haigla osades.

 • Torupost tehastes
  Torupost tehastes

  Tehastes on tihti vaja saata raskeid ja mahukaid esemeid võimalikult kiirelt ühest tootmistsehhist teise. Spetsiaalne torupostisüsteem võimaldab saata raskeid ja mahukaid seadmeid. Isegi kuumad saadetised ei ole probleemiks (sulatatud metall). Kuni 15 kg raskusega esemeid saab saata läbi toruposti mille diameeter ulatub 300mm-ni. Eri juhtudel on võimalik kasutada terasest või alumiiniumist kapsleid.

Võta meiega ühendust

CAPTCHA
See küsimus on vajalik, et teaksime kas olete inimene või robot.