Uudistoode Intimuselt: mobiiltelefonide ja andmekandjate purustaja FlashEx

Meie pidevalt muutuva tehnoloogiaga maailmas on digitaalsed seadmed nagu nutitelefonid, tahvelarvutid jm oluline osa meie igapäevaelust ja tööst. Neid seadmeid ei kasutata mitte ainult andmete salvestamiseks, vaid need on kogu kommunikatsiooni keskmeks: kirjutatakse e-kirju, tehakse fotosid ja töödeldakse dokumente.

Kas teame, mis saab neist seadmetest edasi, kui need vananevad ja uute vastu välja vahetatakse? Andmete täielik kustutamine või ülekirjutamine on võimatu. Tavaliselt peab iga ettevõte ise oma intellektuaalset omandit lubamatu juurdepääsu eest kaitsma ning seega on oluline, kuidas need seadmed on ringlusest eemaldatud, et tundlikke andmeid kaitsta.

FlashEx purustaja on täiesti uue ja innovatiivse kontseptsiooniga. See on esimene purustaja maailmas, mis suudab ühe töötsükliga andmekandja purustada, kuid samas on tavalise paberipurustaja suurune.

See ainulaadne toode kasutab tavalist vooluvõrku (mitte nagu tööstuslikud purustajad) ning ei nõua eriruumi (ei tekita müra ega tolmu). FlashExil on spetsiaalselt projekteeritud tahkete esemete lõikamise pea ning see pöörab end automaatselt paksema materjali poole, kuni ese on hävinud 4x15 mm osakesteks. Seadme opereerijal on protsessi võimalik ohutult jälgida läbi spetsiaalse vaateakna.

Intimus FlashEx on ainus ohutu ja usaldusväärne viis kaitsta ja hävitada multimeedia- ja digiseadmeid otse töökohal ilma vajaduseta neid eelnevalt ladustada ja suurendada sellega andmete varastamise riski.

Tootest saab lähemalt lugeda siit: http://www.hansab.ee/et/mobiilitelefonide-ja-andmekandjate-purustaja-intimus-flashex

 

Tagasi