Uus nutiterminal võimaldab kaardimakseid kõikjal

Alates maikuust pakume koostöös Swedbankiga kauplejatele ja teenusepakkujatele uudseid väikesemõõdulisi makseterminale - nutiterminale -, mis võimaldavad nutitelefoni või tahvelarvuti abil võtta vastu kaardimakseid.

Nutiterminal on Eestis uus ja ainulaadne seade, tänu millele saab teha kaardimakseid, sealhulgas ka puutevabasid viipemakseid, sõltumata asukohast ja kellaajast.

Tavapärasest makseterminalist eristavad uut nutiterminali kompaktsed mõõdud, püsirenditasu puudumine, juhtmevaba ühildumine nutiseadmega ja lihtne kasutuskogemus. Kaardiga maksmine käib sarnaselt mistahes teise makseterminaliga: müüja sisestab oma nutitelefonis makse suuruse, klient kinnitab selle terminalil PIN-koodiga ning makse ongi sooritatud.

Ilmselt on iga kaupleja või teenusepakkuja puutunud kokku olukorraga, kus klient soovib tasuda kaardiga, aga erinevatel põhjustel pole see võimalik. Kaardimakseid saab nüüd vastu võtta igal ajal ja igas kohas ning edaspidi ei pea ükski klient sularaha puudumise tõttu enam tühjade kätega kaupleja juurest lahkuma.

Nutiterminali saab kasutada koos Android või iOS operatsioonisüsteemil töötava nutiseadmega ning kaupmehel peab olema sõlmitud kaardimaksete vastuvõtu leping Swedbankiga.

Nutiterminali ühekordne soetushind on 104 eurot + käibemaks, igakuine renditasu puudub. Terminali saab osta Hansabi e-poest: http://www.hansab.ee/et/nutiterminal

 

Tagasi