Vastused kõige levinumatele küsimustele elektrooniliste hinnasiltide kohta

Hiva Hoss, SES-imagotag Austraalia ja Uus-Meremaa regioonijuht, tegi kokkuvõtte küsimustest, mida on kõige rohkem küsitud elektrooniliste hinnasiltide kohta ning andis neile vastused: 

Miks peaks paberist hinnasildid vahetama elektrooniliste vastu?
Tööjõu kokkuhoid, mis seotud paberist hinnasiltide trükkimise ja vahetamisega; ostjate kaasamine ja lisavõimaluste pakkumine QR-koodide ja NFC-ühenduse kaudu; hinnaerinevuste kõrvaldamine riiulil ja kassas; hindade muutmise kiirus; hindade muutmine kõikides kauplustes korraga; jäätmete vähendamine; kiire kaupade riiulilt üles leidmine (vilkuvad LEDid), võimalus kuvada lisaks hinnainfole tooteinfot, ehk lihtsustatult - väga kõrge ROI.

Kuidas hinnasildid võrku ühenduvad?
Olemasoleva WiFi ruuteri kaudu või kasutades spetsiaalseid ruutereid. Kogu piirkond, kus hinnasilte kasutatakse, peab olema kaetud spetsiaalsel sagedusel töötava saatjaga.

Kas hinnasildid võivad olemasoleva võrgu üle koormata?
Ei, andmeedastus toimub nutika kooseksisteerimise kaudu, mis ei häiri tavapärast WiFi-ühendust. Edastatav andmemaht on minimaalne ja tuhandeid silte saab korraga uuendada ilma võrku märkimisväärselt koormamata.

Kui kiiresti muutub hinnasildil olev hind peale süsteemis hinna muutmist?
Sõltub sellest, kui palju silte tuleb korraga muuta. Kui hinda muudetakse vaid mõnel hinnasildil, võtab see vaid mõne sekundi. Kuid tuhandete siltide korraga muutmisel võib see kesta kuni paar minutit.

Kuidas hinnasildid saavad voolutoite?
Hinnasiltide toiteallikaks on tavapäraselt patarei, mis on vahetatav.

Kui pikk on patareide eluiga?
Patareid peavad vastu aastaid. See sõltub sellest, kui tihti infot uuendatakse ning sildi suurusest. Isegi juhul, kui infot uuendatakse mitu korda päevas ja kasutatakse vilkumisfunktsiooni, kestavad need aastaid.

Kuidas hinnasildid ühilduvad olemasoleva kassasüsteemiga?
Ühendus luuakse API liidestuse abil nii, et info on alati automaatselt ajakohane. 

Millist riistvara veel vaja läheb?
Kui ruuterid ühilduvad, on vaja ainult hinnasilte ja USB liidest ruuterile. Töötajad kasutavad rakendust oma pihuarvutites ja juhtkond kasutab veebibrauseri liidest. Süsteem on võimalik üles ehitada pilvepõhisena ning sellisel juhul ei ole vaja serverit, kaabeldust ega muid seadmeid.

Milliseid värve hinnasildid kuvavad?
Infot kuvatakse mustvalgelt, punaselt või kollaselt.

Kas sildid töötavad sügavkülmikutes ja külmikutes?
Jah, mõned mudelid töötavad miinuskraadides.

Mis suurustes on hinnasildid?
SES Imagotag sildid on saadaval diagonaaliga alates 1,6" (ca 40mm) kuni 12,2" (ca 300mm).

Kuidas sildid riiulitele kinnitatakse?
Saadaval on mitu tuhat erinevat kinnitust, mis sobivad peaaegu igasse kauplusesse. Samuti on võimalik toota erilahendusi vastavalt kliendi soovidele.

Millest koosneb hind?
Siltide, kinnituste ja vajadusel infrastruktuuri maksumusest + pilvepõhine litsents. Vajadusel saab kasutada laiendatud garantiisid, tuge, kohandatud funktsioone, koolitus, paigaldust.

Kui soovid hinnasiltide kohta rohkem teada, siis võta meiega ühendust! 

Ott Viirmann
Hansab AS kaubanduslahenduste valdkonnajuht
ott.viirmann@hansab.ee
Telefon: +372 5667 8657

Tagasi